Noc divadel

17. listopadu 2018 

Tři divadla, tři rozdílné programy, jedna noc, spousta zážitků - to bude letošní Noc divadel v Městských divadlech pražských!

Divadlo ABC

Taneční cesta časem

V ABC budeme hrát představení Tančírna 1918-2018 od 17 hodin a poté si zájemci mohou zatančit s našimi herci v improvizovaných mini kurzech v prostorách divadla. Naučí se čtyři dobové tance, které se objevují právě v inscenaci Tančírna 1918-2018. Na Taneční cestu časem se zájemci mohou dostavit v párech, ale i jednotlivě. Z kapacitních důvodů je nutné si předem zarezervovat vstupenku zdarma na našem webu.
Kapacita je 70 lidí, kteří budou ve skupinách po deseti absolvovat jednotlivá stanoviště v časovém rozestupu 15 minut. První skupina začíná ve 20 hodin.


Divadlo Rokoko

Prohlídky zákulisí s herci

V Rokoku se bude hrát od 20.30 groteska Kanibalky, předtím herci z tohoto představení provedou zájemce zákulisím divadla. Prohlídky budou dvě od 18.30 a 19 hodin, je nutné si na ně rezervovat vstupenky zdarma dopředu, protože počet osob na prohlídky je omezen.


Divadlo Komedie

Večer se španělským rytmem

Program Noci divadel začíná v Komedii už v 17 hodin otevřenou zkouškou inscenace Než vše začalo..., kde bude možné poprvé nahlédnout, jak se zkouší nová taneční inscenace a poté bude navíc debata s inscenátory. Z kapacitních důvodů je nutné si předem zarezervovat vstupenku zdarma na našem webu.
Režisérka Viktorie Čermáková spolu se svým spolkem TRES DESEOS a skupinou Luces de Bohemia připravila scénické čtení tří ukázek španělských dramat od 19 hodin ve foyer Komedie (Sangría a olivy samozřejmostí). Od 20 hodin se hraje představení Konzervativec  se Stanislavem Majerem v titulní roli a závěr večera bude patřit svižné kapele Rumbalgia Candela.  Koncert začne ve 22 hodin ve foyer a bude zdarma.

 nocdivadel/NocDivadel-tabulka.jpgMůže vás zajímat

Líbí se vám také tyto inscenace

 


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí