Představení pouze pro nezadané

Nebuďte na Valentýna sami!

Tešíme se na vás opět v únoru 2019!

Co je Představení pro nezadané?

Večer pro nezadané nabízí především prostor, kde se můžete sami setkat se sympatickými protějšky, popovídat si, seznámit se. Účast na kterémkoliv z bodů programu je čistě dobrovolná - nebudeme vás tlačit do žádných cílených sbližovacích her a nečekejte ani speed dating. Pojďte se zkrátka jen bavit v divadelním prostředí a sami se rozhodněte, kdy a s kým navážete kontakt.

Program večera:

17:00 Komedie Divadla Rokoko
19:20 Program v kavárně Divadla Rokoko. 
19:30 - 20:30 Kartářka Anna Červená
20:00 - 21:00 Swingová tančírna s profesionálními lektory na jevišti Rokoka
21:15 Vyhlášení výherce soutěžního kvízu, nejhezčího tanečního páru a výherce naší průběžné bojovky
21:45 Vyhlášení tomboly
22:00 Prohlídka zákulisí Divadla Rokoko (pouze pro páry)
 

Na představení si sedněte, kam chcete. Vstupenky nejsou vydávány na konkrétní místa. Je tedy jen na vás kam (a vedle koho) se posadíte.

Swingová tančírna s profesionálními lektory na prknech jeviště Divadla Rokoko Tančit s námi může opravdu každý!
Řekněte něco o sobě Vyplňte jednoduchý zábavný dotazník a vyvěšte ho na nástěnku. A přečtěte si, co na sebe prozradí ostatní - jakou pohádku mají nejraději? Které jídlo nemohou vystát? Téma k hovoru bude hned na světě!
Zakup srdce, daruj srdce Kupte sympatickému protějšku srdce a pozvěte ho tak na drink - zakoupená srdíčka lze na kavárně vyměnit za nápoj dle vlastního výběru.
Kartářka Anna Červená Nechte si prozradit, co si o vašem partnerském životě myslí karty!
Květiny Pánové, budete chtít udělat dámě radost? Dámy, chcete udělat netradiční gesto? U uvaděčů můžete zakoupit malé růžičky, které vše poví za vás.
Pošta pro vás Stydíte se oslovit někoho přímo? Zanechte mu vzkaz v obálce přes náš poštovní box.
Bohatá tombola Mezi cenami budou např. poukazy na členství v seznamovací agentuře Náhoda, poukazy na kurzy do Centra Tance, poukaz na únikovou hru, kosmetické balíčky, lahev sektu a další zajímavé ceny.

Upozornění pro dámy

Milé dámy, chtěli bychom vás poprosit, abyste pro sebe nekupovaly vstupenky pro muže, snižujete tak sobě i ostatním možnost na seznámení.


(na tuto akci nelze uplatnit naše běžné slevy)

Reakce spokojeného páru, který se seznámil právě na našem Představení pro nezadané:

Dobrý den,
rádi bychom pozdravili všechny organizátory Představení pouze pro nezadané v divadle Rokoko. Již několikrát jsme vám chtěli poděkovat, že podobné akce pořádáte, protože v září 2013 jsme se díky vaší iniciativě na této akci seznámili. Stále vzpomínáme na hezky prožitý večer - veselé divadelní představení, bohatý program v divadelní kavárně a hlavně milé a vstřícné moderátory.

Rovněž chceme povzbudit budoucí účastníky únorové akce. Žádáme vás proto, abyste jim laskavě předali tento náš vzkaz:

"Nezáleží na způsobu seznámení ani na místě, důležité je dostat příležitost. Přejeme vám, abyste dnešní večer využili stejně dobře jako my před dvěma lety. Uprostřed svého života jsem zde potkali svého nového životního partnera, toho nejlepšího na celém světě, třikrát lepšího, než jsme vůbec doufali :) Toto představení tak výrazně změnilo náš následující život. Ten dostal znovu smysl a změnil se v ráj na zemi. Každý náš den je od té doby ten nejkrásnější. Rozhlédněte se teď kolem sebe a buďte otevřeni novému začátku. Možná budete na konci večera překvapeni a nadšeni stejně jako my před dvěma lety."
Srdečně vás všechny zdraví
Petr a Irena

  Přečtěte si reportáž z této akce ZDE.

 


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí