To jsme my - spolupráce s DD Tuchlov

O čem sní a jak vnímají své místo ve světě děti z dětských domovů?do%20stranek/ilustacnituchlov.jpgPředstavení dětí z Dětského domova v Tuchlově, které vzniklo ve spolupráci s Městskou částí Praha 1 a Nadačním fondem Veroniky Kašákové a Městských divadel pražských. Henrieta Hornáčková a Petra Johansson, lektorky Divadelní ABCedy přijaly lákavou výzvu a rozhodly se s dětmi z dětského domova vytvořit autorské představení, které vzniklo spontánně z podnětů a nápadů dětí. Je proto velmi autentické a osobní.

„Místo kladiva a pily jsme v hereckých dílničkách vzali do rukou smích i pláč a napnuli hlasivky mohutným lvím řevem a uvedli do pohybu ruce, nohy, všechny vlohy ba dokonce i pana ředitele a vedoucí."

Inspirace pro spojení divadelních profesionálů a dětí ze znevýhodněných sociálních skupin pochází z projektů, které dlouhodobě úspěšně probíhají v zahraničí (Likeminds Amsterdam, projekt Generation2Generation a další).


Přijďte děti podpořit svou návštěvou a potleskem. Těšíme se.

Sledujte nás na Facebooku.

Vstupenky ZDE. 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí