07.12.2017

Podporujeme akci

Dávám židli do kruhu


Městská divadla pražská podporují studentskou iniciativu Gymnázia GEVO "Dávám židli do kruhu".

Kampaň si klade za cíl bojovat se společenskými předsudky vůči lidem s duševním onemocněním. Výjimečná je tím, že se jedná o iniciativu studentů z pražského gymnázia GEVO, kteří se s předsudky ve společnosti odmítli smířit a rozhodli se spojit své síly s odborníky z Národního ústavu duševního zdraví a odborníky na PR a marketing. „Škola by neměla jen vzdělávat, ale také formovat životní postoje a vést studenty k otevřenosti a toleranci Studenti by se měli zajímat o své okolí", popisuje okolnosti vzniku iniciativy Matěj Bíža, zástupce ředitele školy.
Prostředky získané v kampani budou věnovány na osvětové aktivity Národního ústavu duševního zdraví. Protože škola je prostředí mladých lidí, vede kampaň v prostředí jim nejbližším – na internetu a sociálních sítích. Zapojit se přitom může každý. „Vyfoťte se s židlí na zajímavém místě, v zajímavé póze, nebo jen tak obyčejně. Na tom nesejde. Sdílejte ji na vašem instagramu, facebooku s hashtagem #davamzidlidokruhu . Vyzvěte přátele, ať se taky přidají. Stačí jen fotka. 


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí