03.10.2018

Benefiční představení pro Adopce na dálku

18. 11. v divadle ABC
Dne 18. 11. se v divadle ABC odehraje benefiční představení Filumena Marturano. Po skončení představení následuje autogramiáda.

Výtěžek z představení bude věnován organizaci Centrum Dialog na rekonstrukci školy v keňském Paponditi, kterou zasáhly ničivé povodně. Voda na konci jara odnesla 4 třídy Peace Kids Academy. Provoz školy byl postupně obnoven, ale děti se i nadále učí v provizorních podmínkách venku či ve sloučených třídách. Peníze budou využity na stavbu střechy, rekonstrukci zbývajících dvou poničených tříd a konstrukci nové budovy z cihel a kamene, což jsou materiály, které dokáží případným povodním v dalších letech odolat. Lístky na toto představení můžete zakoupit ZDE.
 
 
Centrum Dialog o.p.s. je nezisková organizace působící od roku 1998 na poli rozvojové spolupráce. Podporuje děti z nemajetných rodin v Keni a Guineji ve studiu pomocí projektu Pošli špunta do školy, adopce na dálku, a zároveň pomáhá s výstavbou a údržbou tamních škol. Jejich projekty jsou realizovány ve spolupráci s komunitními leadery a vycházejí vstříc potřebám místních obyvatel. Více o jejich činnosti se můžete dozvědět na www.centrumdialog.cz.   


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí