11.03.2014

Předprodej na duben

Začíná 1. března
POZOR pokladny otevíráme později!


Vážení diváci,


předprodej na duben začíná 1. března od 11 h na pokladně Divadla ABC  a od 14 hodin na pokladně Divadla Rokoko. Telefonické rezervace vyřizujeme až od 13 h a nově internetový prodej začíná u většiny představení již od půlnoci, pouze u představení Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách uvolňujeme zbylé vstupenky pro internetový prodej až po 16 hodině.

UPOZORNĚNÍ: Z důvodu velkého zájmu o inscenaci Vím, že víš, že vím... je vyjmuta ze všech typů předplatného. Na toto představení není možné uplatnit ani slevu Klubu diváků. 


Předplatitelé si mohou vstupenky na zakoupit už 27. 2. a členové Klubu diváků 28. 2. Pro tyto dny platí normální otevírací doba na pokladnách tj. od 11 hodin v pokladně Divadla ABC a od 14 hodin v pokladně Divadla Rokoko. Telefonické rezervace vyřizujeme až po 13. hodině.

Pro dřívější předprodej (předplatitelé a členové KD) je určen pouze omezený počet vstupenek na představení Pan Kaplan má třídu rád, Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách a Shirley Valentine.

Upozorňujeme, že z důvodu velkého zájmu o představení Vím, že víš, že vím..., Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách a Shirley Valentine bude možné zakoupit na tato představení maximálně 4 vstupenky na osobu (platí i pro členy Klubu diváků a předplatitele)

Děkujeme za pochopení.

Předprodej na březnové veřejné generálky začíná 26. února od 11 hodin na pokladně Divadla ABC a na pokladně Divadla Rokoko od 14 hodin.

 Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí