11.03.2014

Předprodej na únor

začíná 17. prosince
 

Předprodej na únorová představení spouštíme 17. prosince!

Platí i pro tituly: Pan Kaplan má třídu rád, Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách a Shirley Valentine, Čapek a Vím, že víš, že vím....


Vážení diváci,

vyslyšeli jsme vaše četné žádosti a přesunuli předprodej na 15. pracovní den v měsíci na měsíc následující. Tento předprodej začíná od 11 h na pokladně Divadla ABC  a od 14 hodin na pokladně Divadla Rokoko. Telefonické rezervace vyřizujeme až od 13 h a nově internetový prodej začíná u většiny představení již od půlnoci, pouze u představení Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách uvolňujeme zbylé vstupenky pro internetový prodej až po 16 hodině.


UPOZORNĚNÍ: Z důvodu velkého zájmu o inscenaci Vím, že víš, že vím... je vyjmuta ze všech typů předplatného. Na toto představení není možné uplatnit ani slevu Klubu diváků. 


Předplatitelé si mohou vstupenky zakoupit už 13. 12. a členové Klubu diváků 14. 12. Pro tyto dny platí normální otevírací doba na pokladnách tj. od 11 hodin v pokladně Divadla ABC a od 14 hodin v pokladně Divadla Rokoko. Telefonické rezervace vyřizujeme až po 13. hodině.

Pro dřívější předprodej (předplatitelé a členové KD) je určen pouze omezený počet vstupenek na představení Pan Kaplan má třídu rád, Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách a Shirley Valentine.

Upozorňujeme, že z důvodu velkého zájmu o představení Vím, že víš, že vím..., Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách a Shirley Valentine bude možné zakoupit na tato představení maximálně 4 vstupenky na osobu (platí i pro členy Klubu diváků a předplatitele)

Děkujeme za pochopení.

 
V prodeji jsou i vstupenky na silvestrovská představení. V ABC to budou od 15. a 19. hodin 60's aneb Šedesátky a v Rokoku Premiéra mládí také od 15. a 19 hodin.

  Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí