Diskuze


12345678910 Další


Evžen Oněgin D. Šimonová 28.11.2016
Dobrý den, ráda bych Vám za členy KMD ZŠ Sázava mnohokrát poděkovala za dnešní úžasné divadelní představení "Evžen Oněgin". Celé představení se nám všem velmi líbílo, děti oceňovaly všechny herecké výkony a velmi se těšíme na další představení. Ještě jednou děkujeme a s blížícím se koncem roku Vám přejeme krásné Vánoce a mnoho úspěchů v celém příštím novém roce.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 28.11.2016
Dobrý den, jsme rádi, že se představení líbilo nejen Vám, ale i vašim studentům. Doufáme, že Vás brzy opět přivítáme v našich divadlech.

Top Dogs Marcel Maťaťa 24.11.2016
Dobrý den, chtěl bych říct že 12.11. to bylo super, byla to sranda, užil jsem si to moc, skvělé představení, všichni herci byli skvělí, paní Batulková, paní Hornáčková a paní Zbranková to zahrály skvěle, líbilo se mi to moc, pokud to bude možné tak bych šel na V+W Revue, Molly Sweeney, Kancl, Noc Bláznů, Drž mě pevně, miluj mě zlehka. Děkuji a nashledanou

Kristýna Šrolová - PR oddělení 24.11.2016
Dobrý den, jsme rádi, že jste si představení užil a určitě přijďte i na ta další!

Noc divadel v Městských divadlech pražských Alena a Jiří 20.11.2016
Dobrý den, již jako několikátý rok jsme se rozhodli strávit Noc divadel v MDP. Nejprve jsme zašli do Divadla Rokoko na Scénické čtení hry Pravda. Děkujeme panu režisérovi Khekovi a hercům za nenapodobitelný zážitek! Dál naše cesta pokračovala do Divadla ABC. Tam jsme se zúčastnili dražby pro Světlušku. Zazpívali jsme si, zatancovali jsme si na jevišti divadla. Účastnili jsme se měření Zdi zamilovaných a fotili jsme se na PF MDP. Bylo to prima, moc se to povedlo!!! Díky všem, kteří Noc divadel v MDP pro nás diváky, návštěvníky, milovníky divadla připravili!!! :-))

Kristýna Šrolová - PR oddělení 24.11.2016
Dobrý den, jsme rádi, že jste si vybrali pro Noc divadel právě naše divadla a užili si vše, co pro diváky bylo připraveno. Sledujte naše stránky, už připravujeme PF.

Noc divadel Dana 20.11.2016
Ráda bych poděkovala VŠEM za včerejší Noc divadel, byla jsem nadšená! Předtím jsem, již po druhé, shlédla v Rokoku Noc bláznů a všechny ty fantastické herecké výkony a k mému překvapení se někteří herci objevili i na Noc divadel a nikdo by na nich nepoznal, že jedno vystoupení mají již za sebou... Smekám před vámi všemi, vaše divadlo je moje srdcová záležitost.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 24.11.2016
Dobrý den, pro některé herce byl večer opravdu náročný, ale spokojenost diváků byla všem dostatečnou odměnou. Děkujeme, že jste si vybrali právě naše divadla!

V+W Revue Eva Žižkovská 16.11.2016
Chtěla bych MOC poděkovat za NÁDHERNÉ představení V+W Revue 15.11.2016. Bylo to ÚŽASNÉ a moc děkuji všem, kteří se na představení podíleli. Všem moc doporučuji toto krásné představení, kde se nejen skvěle pobaví, ale také poučí o historii Osvobozeného divadla. Jsem si jistá, že by se to i V+W moc líbilo. DĚKUJI

Kristýna Šrolová - PR oddělení 24.11.2016
Dobrý den, děkujeme za pochvalu, jsme rádi, že se Vám naše představení líbilo. A viděla jste od stejných tvůrců Bedřich Smetana: The Greatest Hits?