Diskuze


12345678910 Další


I♥MAMMA Jiří Gono 19.03.2018
Tuto inscenaci spojuje s úspěšným představením "Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách" vtipný pohled na odvěké prolínání se ženského a mužského světa. Oproti tomuto představení čelí I♥MAMMA dvěma zdánlivým limitům. Zaměřuje se výhradně na ženskou problematiku a vychází z prostředí tradiční židovské komunity. Že se tvůrcům i účinkujícím podařilo tento zdánlivý hendikep více než úspěšně překlenout, svědčily dlouhé a zasloužené ovace ve stoje po premiéře. Přijďte se přesvědčit. Stojí to za to.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 20.03.2018
Dobrý den, děkujeme za první recenzi naší novinky. Doufáme, že se bude stejně jako Vám líbit i ostatním divákům!

Čapek Klára Křížová 16.03.2018
Vážení herci a tvůrci inscenace Čapek,
ráda bych Vám poděkovala za zážitek z dnešního představení v Děčíně, na konci jsem potlačovala slzy, představení je tak aktuální, až mrazí...
Děkuji za takovou hru i výkony v ní.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 20.03.2018
Dobrý den, zdravíme do Děčína a děkujeme za zprávu!

dotaz o možnosti vstupenky zdarma Křikavová Zdenka 10.03.2018
Dobrý den, prosím o sdělení, zda je ještě možnost získat vstupenky zdarma při prokázání data narozenin
v daný den. Děkuji

Kristýna Šrolová - PR oddělení 15.03.2018
Dobrý den, narozeninová akce stále platí, pokud přijdete na pokladnu v den svých narozenin, máte od nás jako dárek jednu vstupenku za 1 Kč. Ale pozor, akce se nevztahuje na některé tituly. Více informací najdete zde: http://www.mestskadivadlaprazska.cz/aktuality/543-53/nova-akce-na-vstupenky/.

ČAPEK 27.02.2018 - poděkování Denisa Hrnčířová 28.02.2018
Dobrý den,
chtěla bych vyjádřit obrovský dík a hlubokou poklonu celému realizačnímu týmu a hercům, kteří se podíleli na hře Čapek. Nelze ani slovy vypovědět, jak intenzivní až mrazivý zážitek jsem si odnesla ze včerejšího představení. Úžasné zpracování kombinující hru, fakta a dobové dokumenty a zároveň probleskující ukázky z Čapkova díla. Emotivně nejsilnějšími okamžiky pro mě byly Čapkova debata se studenty, Matka Jitky Smutné, Masarykův pohřeb, Mnichov a úplný závěr hry. Děkuji také Jiřímu Hánovi za okouzlující osobu Čapka. Pravda, tento kus není příliš veselý, zato má obrovskou vypovídající hodnotu nejen, co se týče Čapkova života a významu jeho osobnosti pro naši zem, ale také paralelami, které tvoří ve vztahu k naší současnosti. Pevně doufám, že hru zhlédne co nejvíce lidí. Upřímně doporučuji.
Děkuji, že se do takových počinů pouštíte a těším se na další představení. D. Hrnčířová

Kristýna Šrolová - PR oddělení 06.03.2018
Dobrý den, děkujeme za milou recenzi, doufáme, že vám nevadí, že si ji dáme do komentářů diváků na stránce inscenace. Těšíme se na Vaši další návštěvu.

Čapek Dana Polanecká 28.02.2018
Děkuji za Čapka, krásná hra. Jeho myšlenky jsou stále aktuální. Doufám, že Vám dlouho vydrží v repertoáru. PS. Už jste poslali volňáska Ovčáčkovi? :)

Kristýna Šrolová - PR oddělení 06.03.2018
Dobrý den, také děkujeme za krásnou reakci, Čapek na repertoáru zůstane i nadále.


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí