Diskuze


12345678910 Další


vstupenky Jitka Krajčová 23.04.2017
Dobrý den,
prosím bude se v červnu hrát představení Vím, že víš....? Jely bychom s maminkou ze Zlína, tak bychom potřebovaly vědět, zda-li je v plánu, abychom si mohly zajistit nějaké ubytování. Pokud "naženeme" vstupenky...Díky Jitka Krajčová

Kristýna Šrolová - PR oddělení 26.04.2017
Dobrý den, v červnu se bude Vím, že víš, že vím... hrát dokonce třikrát, a to v termínech 28., 29. a 30. 6. vždy od 19 hodin v Divadle ABC. Předprodej na červen začíná 2. května. Doufám, že vstupenky v předprodeji "naženete" a vydáte se za námi.

Večer Stanislava Lehkého Alena 23.04.2017
Dobrý dubnový den.
Včera jsem byla na dalším večeru v Divadle Rokoko věnovaném herci, kterého znám spoustu let již z Divadla Pod Palmovkou. Byl to nádherný, přátelský večer ,kde vzpomínání s humorem ,s hudbou, s vtipem se prolínalo. Stále se něco zajímavého dělo a čas plynul velmi rychle. Může litovat jen ten, kdo na tomto večeru nebyl.:-))

Kristýna Šrolová - PR oddělení 26.04.2017
Dobrý den, děkujeme, jsme moc rádi, že se našim pravidelným divákům soirée našich herců líbí.

Program na září František Černý 19.04.2017
Dobrý den, rád bych se informoval kdy bude daný program na měsíc září a možnost si rezervovat vstupenky.Předpokládám že v letních měsících v červenci a srpnu bude divadlo zavřené a další sezóna začne až od září.Rád bych si s předstihem rezervoval lístky a tak bych rád věděl kdy to bude možné.Mockrát děkuji bza informaci

Kristýna Šrolová - PR oddělení 26.04.2017
Dobrý den, program na září zveřejníme poslední týden v květnu a předprodej začne 1. června. Máte pravdu, že v červenci a srpnu je divadlo zavřené až na pár dní, kdy se zde hraje prázdninová Shirley Valentine (termíny ještě nejsou potvrzené). Další divadelní sezona začíná v září.

Aprílová Dámská jízda Alena 12.04.2017
Dobrý den,
chodím na Dámskou jízdu velice často. Letošní aprílová byla opravdu prima.
Je to příjemné setkání a setkávání pro nás ženy a dívky. Nápad udělat toto opakující se
posezení mezi známými i neznámými a při tom relaxovat a něco se dozvědět byl úžasný. :-))
Představení Konkurz vzbuzovalo smích i pláč, mrazení v zádech i povzdechnutí. Výborné
herecké výkony Dany Batulkové, Jiřího Hány, Aleše Procházky strhávaly ke smíchu i nutily
k zamyšlení nad hereckou prací i životem. Veliký dík všem!!!!!! :-))

Kristýna Šrolová - PR oddělení 13.04.2017
Dobrý den, děkujeme za krásná slova a těšíme se na Vás na další Dámské jízdě!

Listopad 5.4.2017 Romana 06.04.2017
Dobrý den, děkuji za neuvěřitelný zážitek. Jedno z nejlepších představení co jsem viděla. Michal Dlouhý je Pan herec a smekám před jeho výkonem. Jiří Hána nezaměnitelný jako obvykle (Kancl, Top dogs). Jestli ponecháte v repertoáru určitě zajdu na repete. Doporučuji kudy chodím :)

Kristýna Šrolová 07.04.2017
Dobrý den, je skvělé slyšet, že se divákům naše představení líbí - děkujeme. Listopad ještě zůstává na repertoáru, takže Vás v Divadle ABC rádi opět uvítáme!


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí