Diskuze


12345678910 Další


Pochvala Petra Kulíšková 15.02.2017
Dobrý den, dnes jsem viděla představení "Na miskách vah". Neskutečně nádherně zpracované tak těžké téma. Bravurní výkony herců. Scéna, zpracování, vše skvělé. Skvělá režie! Moc bych si přála větší návštěvnost. Škoda, že lidé dnes více preferují hry typu " Vysavač " a podobné kraviny. Mám ráda i komedie, ale musí mít vtip.
Vaše stálá divačka
Kulíšková

Kristýna Šrolová 17.02.2017
Dobrý den, děkujeme za krásnou pochvalu a doufáme, že Vás zase brzy uvítáme v našich divadlech.

Představení pro nezadané Jiří Svoboda 14.02.2017
Přeji příjemný den a dovolte mi, abych všem, kteří se na něm podíleli, co nejsrdečněji poděkoval za akci představení pro nezadané, která proběhla v sobotu 11. února v Rokoku, na kterou jsem neváhal dorazit z Českých Budějovic. Nejen, že jsem zhlédl naprosto bravurně nazkoušenou a zahranou inscenaci Strýček Váňa, která mi bude v mé mysli zřejmě ještě velice dlouho rezonovat, ale rovněž jsem si skvěle užil i doprovodný program. A i když jsem zde nenašel lásku, odcházel jsem z akce velice spokojený a obohacený o to, že jsem naučil základy swingu a potkal se s několika sympatickými lidmi. Pokud budete tuto akci pořádat někdy znovu, velice rád si ji zopakuji, protože to prostě byla zábava. V divadle Rokoko jsem byl poprvé a po této podařené akci si troufám říci, že rozhodně nikoliv naposledy. Ještě jednou děkuji a rád bych řekl: Dobrá práce a jen tak dál.

Kristýna Šrolová 17.02.2017
Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu, která nám občas po Nezadaných chybí. Jsme moc rádi, že jste si náš večer tak hezky užil a doufáme, že tu pravou lásku potkáte na Nezadaných příště a nebo dřív!

Premiéra Premiéry mládí Věra Poláčková 02.02.2017
Hezký den do divadla, díky moc za nádhernou inscenace s paní Syslovou a Smutnou, krása a ještě jednou krása, už dlouho mě nic tak nenatankovalo energií. S maminkou jsme vyrazily za kulturou a udělaly jsme dobře. Všem doporučuji!

Kristýna Šrolová - PR oddělení 03.02.2017
Dobrý den, děkujeme za Vaši pochvalu. Vždy po premiéře nové inscenace jsme na divácké ohlasy nejvíce zvědaví, takže jsme moc rádi, že se Vám představení líbilo.

Soiree Dana Polanecká 31.01.2017
Děkujeme za poslední představení s paní Věrou Nerušilovou a Veronikou Gajerovou. Obě dvě krásně zpívaly a Kočka ze Záběhlic mi skoro 14 dní hučela v hlavě. :)

Kristýna Šrolová - PR oddělení 02.02.2017
Dobrý den, děkujeme, Vaši pochvalu oběma herečkám vyřídíme.

Vím, že víš, že vím. Kateřina 25.01.2017
Dobrý den, ráda bych věděla, kdy se kromě března ješte bude hrát tato hra se Simonou Stašovou, protože v programu na ostatní měsíce do dubna to není a od května se mi nic nezobrazuje, a také ještě hra Rošáda kdy bude na programu?
Děkuji za odpověd.
Kateřina

Kristýna Šrolová - PR oddělení 02.02.2017
Dobrý den, toto představení se bude hrát cca dvakrát do měsíce tuto i nejméně příští sezonu. Přesné termíny všech inscenací se dozvíte vždy poslední týden v měsíci na měsíc nadcházející.