Diskuze


12345678910 Další


Otevření foyer Martin 10.01.2017
Dobrý den,
rád bych se zeptal, jak moc dopředu se před představením otevírá foyer. Konkrétně by mě zajímal tento pátek, kdy představení začíná od 19:00. Uvažujeme, že bychom si u vás dali před představením nějaké občerstvení. Děkuji.
Martin

Kristýna Šrolová - PR oddělení 11.01.2017
Dobrý den, divadla ABC i Rokoko se otevírají hodinu před představením a občerstvení zajišťují kavárny obou divadel. Doufáme, že budete s jejich nabídkou spokojeni.

argentinske tango lenka 29.12.2016
dnešní představeni od 19.00 29.12. bylo příšerne poprve jsem chtěla odejit z divadla během představení nedoporučuji.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 04.01.2017
Dobrý den, mrzí nás, že se Vám představení Drž mě pevně, miluj mě zlehka nelíbilo, zatím jsme na něj měli jen samé kladné ohlasy. Ale každý člověk má jiný vkus a věříme, že na naše divadlo nezanevřete a vyberete si z našeho bohatého repertoáru inscenaci, která Vám sedne lépe.

Nevychovaní diváci Sandra 21.12.2016
Dobrý den,
představení Vím, že víš, že vím je úžasné, výkony herců dokonalé, úplně neuvěřitelné!
Akorát bych Vás chtěla požádat, aby jste upozornili diváky, aby kromě vypnutí mobilních telefonů vyndali i žvýkačky z úst. Bohužel jsem si první půlku představení tolik neužila díky žvýkajícím sousedům. Moc mě to mrzí. Děkuji.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 21.12.2016
Dobrý den, velice nás mrzí, že jste si představení neužila, ale obáváme se, že s tímto problémem nemůžeme moc dělat. Je především na každém divákovi, aby se v divadlech choval ohleduplně k ostatním.

TOP DOGS - 16.12.2016 Dáša 20.12.2016
S kamarádkami pracujeme v nadnárodní korporaci, hra nám dokonale vykreslila některé naše managery i situace ! Nemůžu neobdivovat fantastický herecký výkon Radima Kalvody - opravdu geniálně zahrané, měla jsem dojem, že tato role mu snad byla ušitá na míru. Samozřejmě,náš oblíbenec Jiří Hána, byl jako "Zrůda" báječný. Na Jiřího specielně k Vám do divadla rádi chodíme,milujeme jeho herecký styl a "Gesta" .Tito dva herci jsou opravdoví herečtí matadoři. Ráda bych vyzdvihla "Záskok" pan režisér byl ve své roli neskutečně roztomilý a odvážný , jelikož specielně jeho hry jsou těmi, které v MDP pravidelně navštěvujeme, obdivujeme ho nyní eště mnohem víc. Opravdu děkujeme za krásnou hru, za úžasnou scénu kdy se tvrdě zkoušení manageři dívají skrze okna do parku kde je "Normální svět a život" ... Hra se židlemi, geniální ... Pan Svojtka a Vaši herci zkrátka nikdy nezklamou. Díky Dáša

Kristýna Šrolová - PR oddělení 21.12.2016
Dobrý den, děkujeme za skvělé hodnocení naší nové inscenace. Pochvalu všem zmíněným určitě předáme.

Představení Evžen Oněgin Kateřina 20.12.2016
Dobrý den,
děkuji za pěkný kulturní zážitek dne 19.12.2016 - představení Evžen Oněgin. Nádherná výprava, scéna, hudba, verše, které mi stále znějí v uších. Klobouk dolů před hereckými výkony pana Jiřího Hány, Petry Tejnorové a dalších. Moc mne potěšila krásná čeština.... Nenudila jsem se ani vteřinu a bylo to opravdu povedené představení.
Katka Sosnová

Kristýna Šrolová - PR oddělení 21.12.2016
Dobrý den, děkujeme za krásnou pochvalu, moc Vašeho názoru vážíme!