Diskuze

12345678910 Další

Čapek Pavlína Fojtíková 17.01.2018
Z celého srdce si přeji, aby představení vidělo co nejvíce lidí, zejména mladých.
Opravdu smekám před všemi- herci, režií, scénářem, kostýmy- zkrátka VŠEMI! Ještě teď zhluboka dýchám! Jak potřebné je to v dnešní zvláštní době, kde se vše překrucuje, vytrácejí hodnoty a morálka a slovo ztrácí svou sílu, přestává platit! Už dlouho jsem si tak upřímně nepřála, aby představení ještě nekončilo!
DEKUJI!

Kristýna Šrolová - PR oddělení 17.01.2018
Dobrý den, také děkujeme za Vaši krásnou pochvalu!!!

Evžen Oněgin Irena P. 13.01.2018
Dobrý den, především chci poděkovat skvělé Petře Tenorové, dále Jitce Smutné a Aleši Bílíkovi. Jiří Hána se mi líbil až v závěru představení, škoda, že jeho projev nebyl takový od začátku. Zbytečný byl "nahý" začátek a postava Milana Kačmarčíka. Představení se povedlo.

Dobrý den, děkujeme Vám za reakci na naši inscenaci.

Poděkování Anna a Pavla Červených 13.01.2018
Dobrý den. Včerejší představení "Premiéra mládí" v Táboře se nám moc líbilo. Obě herečky byly vynikající a máme je moc rády. Do divadla chodím od r. 73 a dcera od r. 93 a jelikož máme 4 předplatitelské skupiny, tak jsme obě herečky viděly již několikrát a doufáme, že je zase brzy uvidíme. Červených

Dobrý den, děkujeme a zdravíme pilné divačky do Tábora!

představení Otec Alena H. 11.01.2018
Dobrý den,
před pár lety jsem byla naprosto okouzlena a unešena hrou Důkaz. Tehdy hrál otce pan Vízner. Ale vynikající byli všichni účinkující. To, čeho jsem byla svědkem v posledním týdnu prosince 2017, bylo stejného kalibru. Otec. Neuvěřitelně uvěřitelné. Hluboce lidské. V hlavní postavě jsem viděla naprosto zřetelně dědečka před 50 lety a svého otce, který od jeho smrti tak nějak kráčí v jeho šlépějích v hrůze z neodvratitelného konce fyzické existence. Výkony aktérů jsou obdivuhodně autentické. A to myslím naprosto vážně s ohledem na jednu ze svých profesí, tzv. pomahající...
Děkuji všem, kdož se na obou inscenacích podíleli a podílejí. Držím Vám všem palce!

Kristýna Šrolová - PR oddělení 11.01.2018
Dobrý den, děkujeme za krásnou zasvěcenou reakci. Váš vzkaz určitě všem předáme!

představení Listopad BM 11.01.2018
Dobrý den,
chystáte nějaké představení na březen, duben či květen?

Děkuji,
BM

Kristýna Šrolová - PR oddělení 11.01.2018
Dobrý den, Listopad se hraje minimálně jednou každý měsíc, sledujte program na našich stránkách.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí