Diskuze

12345678910 Další

Pan Kaplan Jan 01.04.2018
Prosím o informaci , kdo hrál pana Kaplana 30.3. děkuji a zdravím Jan

Kristýna Šrolová - PR oddělení 03.04.2018
Dobrý den, v představení dne 30. 3. došlo ke změně obsazení. Z důvodu onemocnění v souboru hrál roli Pana Kaplana Jan Szymik a za něj zaskočil režisér této inscenace Miroslav Hanuš. Nechtěli jsme představení zcela zrušit a diváky posílat domů, tak jsme zvolili tuto alternativu. Doufáme, že i přesto se Vám představení líbilo.

Změny v čase Jan Macháček 25.03.2018
Přemýšlím o změnách. Kdysi pan Kohout mi na knižním veletrhu ve FnM řekl, že i ta nejhorší změna je pohyb a ten je jistě lepší, než smrt. Oslavil jsem své 63 narozeniny na představení V+W. Zas jsem dupal, řval a vstával, neb je to krásné divadlo. Stále. Změny se dějí a dobré divadlo a dobrá literatura setrvává navzdory. Tak vše dobré přeje JaM

Kristýna Šrolová - PR oddělení 27.03.2018
Zdravíme z divadla a přejeme vše nejlepší k narozeninám. Je dobré se občas vrátit a na dobré divadlo zvlášť!

Prosba o informaci Viera Těšínská 21.03.2018
prosila bych o sdělení, jak mohu uplatnit poukázku Billy 1+1 zdarma, když chci vstupenky zakoupit on-line. Děkuji za odpověď.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 27.03.2018
Dobrý den, bohužel veškeré slevy lze uplatnit pouze na pokladně. Ale on-line si vstupenky můžete zarezervovat a vyzvednout až těsně před představením, tehdy je možné slevu uplatnit a nemusíte chodit do divadla dvakrát.

I♥MAMMA Jiří Gono 19.03.2018
Tuto inscenaci spojuje s úspěšným představením "Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách" vtipný pohled na odvěké prolínání se ženského a mužského světa. Oproti tomuto představení čelí I♥MAMMA dvěma zdánlivým limitům. Zaměřuje se výhradně na ženskou problematiku a vychází z prostředí tradiční židovské komunity. Že se tvůrcům i účinkujícím podařilo tento zdánlivý hendikep více než úspěšně překlenout, svědčily dlouhé a zasloužené ovace ve stoje po premiéře. Přijďte se přesvědčit. Stojí to za to.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 20.03.2018
Dobrý den, děkujeme za první recenzi naší novinky. Doufáme, že se bude stejně jako Vám líbit i ostatním divákům!

Čapek Klára Křížová 16.03.2018
Vážení herci a tvůrci inscenace Čapek,
ráda bych Vám poděkovala za zážitek z dnešního představení v Děčíně, na konci jsem potlačovala slzy, představení je tak aktuální, až mrazí...
Děkuji za takovou hru i výkony v ní.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 20.03.2018
Dobrý den, zdravíme do Děčína a děkujeme za zprávu!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí