Diskuze


Předchozí 6789101112131415 Další


"Šedesátky" Denisa 12.12.2017
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda představení "Šedesátky" je vhodné i pro děti starší 10 let.
Děkuji Vám.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 20.12.2017
Dobrý den, záleží na mentální vyspělosti dítěte. Vzhledem k mnohým kulturním a historickým odkazům na dobu šedesátých let bychom asi doporučovali ještě počkat. Ale záleží na Vás.

České Vánoce Eva Kocurková 11.12.2017
Dobrý den, chtěla bych poděkovat za skvělý zážitek. České Vánoce jsem viděla letos 2x, v minulosti snad 5x. Chtěla bych se zeptat, jestli roli Tomka nehrál kromě pana Písaříka a Kavana dříve ještě někdo třetí. Na jedné fotce jsem viděla Tomka s knírem a pod fotkou byl popisek, že je to pan Písařík. Jenže s panem Písaříkem jsem České Vánoce právě v minulých letech viděla 5x a nikdy tan s knírem nebyl.Nesedí mi ani delší vlasy vzadu. Ráda bych toto věděla už kvůli kolegyni, která České Vánoce s Martinem Písaříkem nikdy neviděla, ale tvrdí, že je to on. Předem děkuji za informaci. S pozdravem Eva Kocurková

Kristýna Šrolová - PR oddělení 20.12.2017
Dobrý den, máte pravdu, po celou dobu hraje v Českých Vánocích Martin Písařík, ale po pár reprízách režisér Petr Svojtka dospěl k tomu, že pro charakter mlynáře "filuty" bude lepší, když Martin Písařík bude bez kníru. Fotky bohužel už zůstaly s knírem. Děkujeme za všímavost. :-)

Vím ze víš ze vím Daniel 10.12.2017
Dobrý den, chtela bych se zeptat,kdy budete dávat představení Vím ze víš ze vím???? Děkuji za odpověď.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 11.12.2017
Dobrý den, představení Vím, že víš, že vím... dáváme jednou až dvakrát do měsíce, sledujte náš program na webových stránkách.

Poděkování Jana Formánková 07.12.2017
Vážený pane Vlasáku,
dnes jsem byla na hře Otec, ve které jste exceloval. Nádhera, nádhera. Díky i paní Gajerové a všem, kteří se na této hře podíleli. Byl to velký zážitek, děkuji za něj.
Jana Formánová

Kristýna Šrolová - PR oddělení 11.12.2017
Dobrý den, děkujeme Váš vzkaz už jsme panu Vlasákovi předali.

České Vánoce Marcel 04.12.2017
Dobrý den, chtěl bych říct že České Vánoce byly super, dobře jsem se bavil a všichni to zahráli skvěle. Přeji Městským divadlům krásné Vánoce a pěkného Ježíška a všechno nejlepší do nového roku 2018. Už se těším na další inscenace např. Hodina před svatbou, Molly Sweeney, Šedesátky, V+W Revue. Děkuji moc, bylo to opravdu báječné.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 06.12.2017
Dobrý den, děkujeme za pochvalu a určitě přijďte znovu! I Vám přejeme vše hezké v novém roce a plno krásných nejen divadelních zážitků!


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí