Diskuze


Předchozí 9101112131415161718 Další


Seniorska sleva Alena Skibinski 02.03.2017
Dobry den, rada bych zakoupila on-line vstupenky. Jak je mozne uplatnit seniorskou slevu? Predem dekuji za odpoved. S pozdravem.Alena Skibinski

Kristýna Šrolová 07.03.2017
Dobrý den, veškeré slevy je možné uplatnit pouze na pokladně. Vstupenky si můžete rezervovat on-line a když si je budete vyzvedávat na pokladně, prokážete se příslušným dokladem a sleva Vám bude odečtena.

Derniéry Alena 25.02.2017
Dobrý den,
prosím Vás jak se vybírají divadelní hry z repertoáru , které mají být derniérami a kdo je vybírá?
Děkuji moc za odpověď.

Kristýna Šrolová 07.03.2017
Dobrý den, derniéry vybírá dramaturgická rada. Proces výběru inscenací, které půjdou do derniéry, je dlouhý, složitý a bolavý a rozhoduje v něm celá řada faktorů, např. jak dlouho se inscenace hraje, objemnost dekorace (v Rokoku i ABC máme velmi omezené skladovací prostory), proměňující se časové dispozice hostujících herců, dramaturgická skladba repertoáru, návštěvnost a tržebnost inscenace. Žádný z těchto faktorů není dominantní. Především je ale třeba mít na paměti, že každý měsíc má prostě omezený počet hracích termínů a nelze jej nafouknout. Proto pokud tedy připravujeme nové inscenace, nutně se s některými staršími musíme rozloučit - jsou to zkrátka spojité nádoby.

Vím, že víš...zklamání Jana Zanajová 24.02.2017
Dobrý den, včerejší představení Vím, že víš, že vím, pro nás bylo obrovským zklamáním. Představení je zcela nedůvodně uřvané, což začne být po chvíli velmi nepříjemné, herci přehrávají, podivné artikulaci a dikci paní Stašové nebylo chvílemi ani rozumět (měli jsme místa na balkonu). Vtipné téma a skvělí herci tady prostě tu symbiózu nevytvořili...škoda.

Kristýna Šrolová 07.03.2017
Dobrý den, mrzí nás, že jste si představení neužila. Obvykle na něj máme samé kladné ohlasy, ale co divák, to názor a my si vážíme všech názorů našich diváků. Pokud se Vám nelíbilo Vím, že víš, že vím..věříme, že například Shirley Valentine se Simonou Stašovou nebo Listopad s Michalem Dlouhým by se Vám určitě líbil. Doufáme, že na nás nezanevřete a opět navštívíte Divadlo ABC nebo Divadlo Rokoko.

Dotaz Sybrova 23.02.2017
Poslednich 14 dni cekam na program na duben. Za chvili bude prvni fen pro predplatitele a stale nic. Kdy ho tam najdu? Dekuji za odpoved. Sybrova

Kristýna Šrolová - PR oddělení 01.03.2017
Dobrý den, program zveřejňujeme v posledním týdnu měsíce, těsně před začátkem předprodeje.

LISTOPAD Pavlína Fojtíková 23.02.2017
Dobrý den, v pondělí jsem byli v hojném počtu rovnajícímu se zájezdu na představení Listopad. A všichni smekáme před Panem Hercem Dlouhým a celému týmu dáváme velkou jedničku. Druhá polovina byla gradující a bezchybná! Představení velmi pobavilo i juniory - takže napříč generacemi. Budeme se těšit na další kousky. Všichni z Mnichovic.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 01.03.2017
Dobrý den, zdravíme do Mnichovic, jsme moc rádi, že se vám představení líbilo a doufáme, že opět brzy přijedete do Divadla ABC!


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí