Diskuze

Předchozí 11121314151617181920 Další

W+V revue je potěšení Boris 23.05.2017
Včera jsme byli s manželkou na Revui, kterou hrajete už aspoň dva roky, nechápu, že jsem si toto představení nevybral dříve. Upřímnost muziky Osvobozeného divadla ze šelakových desek mého otce se přenesla do dnešního času. Byli jsme potěšeni, rozradostněni a uchváceni. V duchu jsme si zpívali s vámi. A jak jinak ještě potvrzovat svobodu slova než na vaší forbíně.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 25.05.2017
Dobrý den, děkujeme za krásnou reakci na naše představení, s Vaším dovolením ji přidáme přímo k inscenaci do komentářů diváků.

Premiéra mládí Eva Kostková 09.05.2017
Dobrý den, včera jsme s manželem navštívili vaše divadlo - Premiéra mládí je kouzelné představení, byli jsme nadšeni. Obě herečky jsou skvělé, děkujeme. Eva

Kristýna Šrolová - PR oddělení 09.05.2017
Dobrý den, jsme rádi, že se Vám představení líbilo a doufáme, že Vás v Divadle Rokoko uvítáme znovu!

Výborný Listopad Jana 04.05.2017
Včera sme boli s kamarátkou na predstavení Listopad, bolo to jedným slovom fantastické, pan herec Michal Dlouhý bol neskutočný a velmi pekne jemu aj dalším učinkujúcim ďakujeme za skvelý večer. Určite si to ešte minimálne raz nenecháme ujsť. Prajeme , aby sa Vám stále takto pekne darilo.

Dobrý den, děkujeme a určitě přijďte znovu, budeme se těšit!

Derniéra - Drž mě pevně,miluj mě zlehka Alena 02.05.2017
Krásný májový den.
Včera 1.května jsem byla již po sedmé na představení, které se k májové pohodě a atmosféře moc hodilo. Ano, bylo to jedinečné představení díky výkonu herců a to všech bez rozdílu. Pan
Miroslav Hanuš s citem sobě vlastním vytvořil pro nás diváky hru, která nás nutila k častému potlesku, smíchu, úsměvu i slza ukápla. Díky moc!

Dobrý den, děkujeme! Je dobře, že se inscenace tolik líbila a těšíme se na další sezonu - na nové premiéry.

Alena Stiborová 29.04.2017
Dobrý den,28.4. jsme byly s kamarádkou opět ve vašem divadle a opět nesmírně nadšené,Hodinu před svatbou všem doporučuji a všem hercům ze srdce děkuji

Kristýna Šrolová - PR oddělení 02.05.2017
Dobrý den, děkujeme za krásnou pochvalu a doufáme, že nás opět navštívíte!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí