Diskuze


Předchozí 12345678910 Další


ČAPEK 27.02.2018 - poděkování Denisa Hrnčířová 28.02.2018
Dobrý den,
chtěla bych vyjádřit obrovský dík a hlubokou poklonu celému realizačnímu týmu a hercům, kteří se podíleli na hře Čapek. Nelze ani slovy vypovědět, jak intenzivní až mrazivý zážitek jsem si odnesla ze včerejšího představení. Úžasné zpracování kombinující hru, fakta a dobové dokumenty a zároveň probleskující ukázky z Čapkova díla. Emotivně nejsilnějšími okamžiky pro mě byly Čapkova debata se studenty, Matka Jitky Smutné, Masarykův pohřeb, Mnichov a úplný závěr hry. Děkuji také Jiřímu Hánovi za okouzlující osobu Čapka. Pravda, tento kus není příliš veselý, zato má obrovskou vypovídající hodnotu nejen, co se týče Čapkova života a významu jeho osobnosti pro naši zem, ale také paralelami, které tvoří ve vztahu k naší současnosti. Pevně doufám, že hru zhlédne co nejvíce lidí. Upřímně doporučuji.
Děkuji, že se do takových počinů pouštíte a těším se na další představení. D. Hrnčířová

Kristýna Šrolová - PR oddělení 06.03.2018
Dobrý den, děkujeme za milou recenzi, doufáme, že vám nevadí, že si ji dáme do komentářů diváků na stránce inscenace. Těšíme se na Vaši další návštěvu.

Čapek Dana Polanecká 28.02.2018
Děkuji za Čapka, krásná hra. Jeho myšlenky jsou stále aktuální. Doufám, že Vám dlouho vydrží v repertoáru. PS. Už jste poslali volňáska Ovčáčkovi? :)

Kristýna Šrolová - PR oddělení 06.03.2018
Dobrý den, také děkujeme za krásnou reakci, Čapek na repertoáru zůstane i nadále.

Od kolika hodin je on-line předprodej vstupenek? Lenka 26.02.2018
Dobrý den.
Prosím vás o informaci Od kolika hodin je on-line předprodej vstupenek? je to od půlnoci dne předprodeje, nebo od začátku pracovní doby na pokladně divadla?

Děkuji, přeji vám pěkný den. Lenka

Kristýna Šrolová - PR oddělení 06.03.2018
Dobrý den, on-line předprodej vstupenek začíná o půlnoci v den předprodeje, s výjimkou představení Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, které do prodeje uvolňujeme až po 16 hodině.

Otec KK 26.02.2018
Dobrý den,
šli jsme do divadla 20.února 2018 na představení OTEC. Čekali jsme pěkné představení, bylo mnohem lepší než pěkné. Děkujeme všem, kteří se za to zasloužili. Dlouho jsme pak ještě o zážitku hovořili....a myslím ještě dlouho hovořit budeme.
Náš dík patří i obsluze v kavárně , šatním posluhovačům a hosteskům. Vše perfektní!!!!! Rádi zase přijdeme!!!! Ať se daří.......

Kristýna Šrolová - PR oddělení 26.02.2018
Dobrý den, děkujeme za krásnou pochvalu nejen naší inscenace, ale i našeho hledištního personálu. Moc si toho vážíme.

Stop Kiss Anežka H. 21.02.2018
Dobrý den, mohu se zeptat, zda budete realizovat avizovanou premiéru hry Stop Kiss? Z přehledu premiér tento titul najednou zmizel. Děkuji za odpověď.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 22.02.2018
Dobrý den, je nám líto, ale z provozních důvodů jsme byli nuceni plánovanou premiéru bohužel zrušit. Předplatitelé budou o změně informováni a bude jim nabídnut jiný titul.


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí