Diskuze


Předchozí 12345678910 Další


poděkování Eva Horňáková 22.09.2017
Dobrý večer,
právě jsem se vrátila z představení v Jihlavě Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách. Nemělo to chybu - bezvadný scénář, výborná režie, funkční kulisy a především výborný výkon všech herců. Bylo to super - dlouho jsem se tak nebavila a nesmála. Prosím, poděkujte všem -:).

Kristýna Šrolová - PR oddělení 27.09.2017
Dobrý den, jsme rádi, že jste si představení užili. Zdravíme do Jihlavy.

Kancl Marcel Maťaťa 17.09.2017
Dobrý den, chtěl bych říct že hra Kancl se mi líbila moc, byla to sranda,všichni byli skvělí,paní Hornáčková, paní Janků a paní Zbranková byly skvělé.Budu se těšit příště.Užil jsem si to moc.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 18.09.2017
Dobrý den, děkujeme a doufáme, že k nám opět brzy zavítáte!

Čapek Renata Prokopová 12.09.2017
Dobrý den,
děkuji za překrásné včerejší představení "Čapek" v Divadle Rokoko. Úchvatný zážitek, po kterém není možné jen tak odejít domů a spát. Musíte o něm přemýšlet, diskutovat, znovu si v mysli přehrávat jednotlivé scény. Jak aktuální téma i dnes! Od začátku do konce skvělé představení a dík patří všem, kdo se na něm podíleli, od vzniku myšlenky divadelně zpracovat toto krátké, ale těžké období v životě Karla Čapka, přes perfektní vystavění scény až po bravurní výkony herců. Všem návštěvníkům divadla ze srdce doporučuji. Nezbývá než si přát více takových počinů. Děkuji za neopakovatelný zážitek. Přeji všechno dobré, Renata.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 18.09.2017
Dobrý den, děkujeme za úžasnou pochvalu. Doufáme, že Vám nebude vadit, když ji umístíme přímo k inscenaci.

super Šedesátky:-) Zdena Matoušková 10.09.2017
Přeji dobrý den. Dnes dopoledne jsem se zúčastnila veřejné generálky představení 60st Šedesátky. Jedním slovem: jsem nadšená:-). Skvělé herecké, pěvecké i muzikantské výkony všech účinkujících, vtipně a s nadsázkou vystižený duch šedesátých let (mého mládí) i let současných. Děkuji za prima prožitek a přeji vám všem hodně sil a radosti ze života:-). Zdena Matoušková

Kristýna Šrolová - PR oddělení 18.09.2017
Dobrý den, děkujeme za krásnou reakci na naše nové představení. Doufáme, že se bude líbit i dalším našim divákům, stejně jako vám!

po říjnové termíny Shirley Valentine Radim 02.09.2017
Dobrý den,
rád bych se touto cestou zeptal na další po říjnové termíny Shirley Valentine. Děkuji.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 04.09.2017
Dobrý den, říjnové termíny najdete v našem programu (http://www.mestskadivadlaprazska.cz/program-a-repertoar/program/mesic/2/) a listopadové Vám zatím sdělit nemohu, protože program se teprve dává dohromady. Sledujte náš web, poslední zářijový týden už budeme vědět.


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí