Diskuze


Předchozí 12345678910 Další


Noc Blaznu Soňa Kocourková 09.05.2018
Dobry den,

Predstaveni Noc Blaznu bylo naprosto skvele, herecke vykony uzasne, predevsim pana Pavla Jurici, bude mozne ho shlednout do budoucna v nekterych predstavenich s treba i podobnou tematikou? Jiz jsem ho videla i v predstaveni "Na Miskach Vah" ktere mimojine bylo take uzasne.

Dekuji za krasne zazitky ve Vasich divadlech, jiz nekolik let vyuzivam prdplatne a nehodlam v tom prestat.

Hezky den Kocourkova Sona

Kristýna Šrolová - PR oddělení 10.05.2018
Dobrý den, jsme nadšeni, že máme takové věrné diváky! Děkujeme! A pokud jste fanynkou Pavla Juřici, tak jej určitě nesmíte propásnout v inscenaci V+W Revui (derniéra už 10. 6.), kde vystřídá spoustu rolí a mihne se zde i jako vůdce afrického domorodého kmene. Také v inscenaci Bedřich Smetana: The Greatest Hits má nepřehlédnutelnou roli režiséra. Určitě se přijďte podívat!

poděkování Dana 25.04.2018
Děkuji za krásné představení - Šedesátky - 24.4.2018, moc se nám to s kamarádkou líbilo je to úplně jiné, než dávají ostatní divadla. Gratuluji panu Svojtkovi a všem hercům Dana

Kristýna Šrolová - PR oddělení 02.05.2018
Dobrý den, děkujeme za pochvalu a určitě přijďte i na V+W Revue (derniéra 6. června) a Bedřich Smetana: The Greatest Hits, obě inscenace jsou od stejného týmu jako Šedesátky, takže zaručujeme, že se Vám budou líbit také!

Vím, že víš, že vím 20.4.2018 Jana Mončeková 21.04.2018
Včerejší představení bylo naprosto perfektní. Skvělá hra, krásná hudba, vynikající výkony herců. Pravá Itálie. Naprosto úžasná paní Stašová, ostatně jako vždy, a báječný pan Dlouhý.Představení jsem dostala k narozeninám a nemohla jsem dostat lepší dárek. Poděkování patří všem zaměstnancům divadla. Budu se jen těšit na další návštěvu.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 02.05.2018
Dobrý den, jsme moc rádi, že se Vám narozeninový dárek tolik líbil a přidáváme se ke gratulantům a přejeme všechno nejlepší!

Kdo se bojí Virginie Woolfové Josef Čvančara 20.04.2018
Dobrý den, shlédl jsem 18.4. představení Kdo se bojí Virginie Wolfové. Velmi dobré herecké výkony,nad které bych vyzdvihl výkon Veroniky Gajerové. Super!

Kristýna Šrolová - PR oddělení 02.05.2018
Dobrý den, děkujeme za pochvalu. Pokud se Vám toto představení líbilo, pak Vaší pozornosti nesmí uniknout ani inscenace Otec, která je od stejného týmu a nejen Veronika Gajerová a Jan Vlasák tam podávají skvělé výkony. Přijďte se přesvědčit.

PROČ Honza 18.04.2018
Můžete prosím sdělit, proč se jaksi a hlavně v divadkle V+W nehrají jejich hry? Svět patří nám, Balada z hadrů, OSEL A STÍN, RUB A LÍC a t.d?

Kristýna Šrolová - PR oddělení 04.05.2018
Dobrý den, v Divadle ABC hrajeme inscenaci V+W Revue, která reflektuje éru Osvobozeného divadla a jsou v ní i úryvky Vámi zmiňovaných her. Hrajeme ji s úspěchem již nekolik let. V roce 105. výročí narození Voskovce a Wericha jsme slavili půlrok s V+W, kdy jsme měli celou řadu akcí o těchto dvou pánech včetně velké putovní výstavy (která docestovala až na Slovensko) a dokonce jsme vydali i CD s jejich písněmi.


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí