Diskuze

Předchozí 12345678910 Další

Dámská jízda 2018 Lenka 20.02.2018
Dobrý den,
mám s kamarádkou z konce roku voucher na dámskou jízdu a lednovou jsme bohužel prošvihly. Termíny dalších nevidím. Byla jsem informována, že se pořádají co dva měsíce. Můžu poprosit o termíny? Děkuji

Kristýna Šrolová - PR oddělení 21.02.2018
Dobrý den, termín další Dámské jízdy bude 7. dubna od 17 hodin. Stránku s podrobnostmi k této akci budeme postupně aktualizovat a najdete ji zde: http://www.mestskadivadlaprazska.cz/akce/damskajizda/

Vím, že víš, že vim Iva 19.02.2018
Dobrý den v divadle ABC,
místenky na divadelní představení Vím, že víš, že vim jsou do Března vyprodané.Je možnost ještě letošní místenky sehnat nebo až příští rok opět začátkem roku? Děkuji za přípdnou odezvu. D pozdravem Iva Hodonín

Kristýna Šrolová - PR oddělení 21.02.2018
Dobrý den, Vím, že víš, že vím... hrajeme každý měsíc nejméně dvakrát, takže stále máte šanci se na představení dostat i dříve než za rok. 1. března zahájíme předprodej vstupenek na duben. Ale pozor, toto představení je velmi rychle vyprodané, takže doporučuji v tento den zakoupit vstupenky, co nejdříve. Zdravíme do Hodonína!

Představení pro nezadané Jana 10.02.2018
Dobrý den,

zaujalo mě Vaše představení (vlastně celý program) pro nezadané, o tom únorovém jsem se ale dověděla pozdě. Žádné další v programu nevidím. Na kdy plánujete další?
Děkuji

Kristýna Šrolová - PR oddělení 14.02.2018
Dobrý den, bohužel Představení pro nezadané pořádáme pouze jednou ročně a to vždy na začátku února. Takže zase až za rok.

pan Kalina Lucie 05.02.2018
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za neuvěřitelné představení August August, august. V lóži navíc seděl sám pan Kohout. Zvlášť pan Kalina podal skvělý výkon. Klobouk dolů.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 05.02.2018
Dobrý den, děkujeme Váši pochvalu rádi vyřídíme.

Ten obrázek je pohoršující!!! aaa 02.02.2018
To si děláte srandu! Obrázek, kde je batole v síťové tašce, spolu s chlebem je velmi pohoršující a velmi mne zneklidňuje, co má představovat takový obrázek!! Nestačí vám nosit si mrtvé maso zabitých zvířat?, nestydíte se dát do nákupní tašky k potravinám i člověka?? Takto vnímáte děti kolem sebe?!! Okamžitě stáhněte tento obrázek z médií, nejste normální!!!. Kam až může lidská hloupost zajít....to je neskutečné!!! Nikdy už na žádné představení nepůjdu.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 06.02.2018
Dobrý den,

děkujeme Vám za reakci. Po pravdě řečeno, čekali jsme, že náš plakát vzbudí rozporuplné reakce a někteří lidé jím budou pohoršeni. Je však dobré o tomto tématu vést otevřenou diskuzi. Inscenace ke které plakát patří, je totiž o současném mateřství, o tom jak ženy vnímají svou roli matky, ale zároveň, jak vnímají a chtějí být vnímané okolním světem. Rádi bychom tímto krokem upozornili, že současné matky to vůbec nemají lehké, musí být skvělé a obětavé matky, zároveň však pečující hospodyně, úžasné manželky  a navíc ještě úspěšné v kariéře. A není jednoduché tolik věcí skloubit dohromady a proto občas řeší situace, nuceny výše popsanými okolnostmi, různými někdy až nesmyslnými prostředky. Dítě v síťovce je toho metaforou. Jak jste si mohla na plakátě všimnout hra se jmenuje I♥MAMMA a tedy odkazuje k různým podobám lásky dětí ke svým matkám. Všichni, kdo jsme rodiči, víme, že jsme ve výchově dětí občas pochybili, tedy obrazně řečeno "dali jsme je do síťovky", a přesto to náš vzájemný vztah a lásku neovlivnilo.  Zároveň bychom rádi poznamenali, že děťátko bylo v síťovce pouze minutu a hned se na nás smálo. Mrzí nás, že Vás náš plakát takto rozčílil, ale reakce tohoto typu byla první, máme na něj spíše kladné ohlasy a mnoho z nich náš výklad symboliky současného mateřství s nadšením přijímá. 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí