Diskuze


Předchozí 12345678910 Další


Molly Sweeney Dagmar Žilinská 13.04.2018
Molly Sweeney ...bylo to náročné drama...hodně dobrý...Nu spíš než na prkna jeviště bych to dala na audioknihu...od začátku do konce nevypnete...děj se hrne a Vy nemáte čas ani k nádechu...přestávka nic neřeší...ke konci jsem byla tak psychicky unavená, že organismus prostě vypnul...a já jsem zdřímla ,stejně jako víc diváku v sále... hlavička mi padala do zadu a soused vedle se natáhl a prospal celé druhé dějství...hodně dobré nastudování hry, herci byli úžasní, sugestivní, nicméně po celodenním shonu psychicky náročné... Možná by se hodila poznámka, že oči jsem byla nucena zavřít, když mně štípal dým z cigarety a nebyla jsem sama jak se ukázalo.V RKK je už tak docela dusno a horko a cigareta ještě nám divákům přitíží. Neberte to špatně, ale asi se budu muset při nákupu vstupenek ptát, zda se kouří při představení neboť jsem tímto lehce handicapovaná. Nicméně představení squěléééé

Kristýna Šrolová - PR oddělení 02.05.2018
Dobrý den, máte pravdu inscenace Molly Sweeney je pro náročnějšího diváka a jsme moc rádi, že se Vám líbilo. Informaci o kouření během představení máme na webových stránkách i na pokladně, pokud jej nenajdete, pokladní Vám tuto informaci určitě poskytne. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Pan Kaplan Jan 01.04.2018
Prosím o informaci , kdo hrál pana Kaplana 30.3. děkuji a zdravím Jan

Kristýna Šrolová - PR oddělení 03.04.2018
Dobrý den, v představení dne 30. 3. došlo ke změně obsazení. Z důvodu onemocnění v souboru hrál roli Pana Kaplana Jan Szymik a za něj zaskočil režisér této inscenace Miroslav Hanuš. Nechtěli jsme představení zcela zrušit a diváky posílat domů, tak jsme zvolili tuto alternativu. Doufáme, že i přesto se Vám představení líbilo.

Změny v čase Jan Macháček 25.03.2018
Přemýšlím o změnách. Kdysi pan Kohout mi na knižním veletrhu ve FnM řekl, že i ta nejhorší změna je pohyb a ten je jistě lepší, než smrt. Oslavil jsem své 63 narozeniny na představení V+W. Zas jsem dupal, řval a vstával, neb je to krásné divadlo. Stále. Změny se dějí a dobré divadlo a dobrá literatura setrvává navzdory. Tak vše dobré přeje JaM

Kristýna Šrolová - PR oddělení 27.03.2018
Zdravíme z divadla a přejeme vše nejlepší k narozeninám. Je dobré se občas vrátit a na dobré divadlo zvlášť!

Prosba o informaci Viera Těšínská 21.03.2018
prosila bych o sdělení, jak mohu uplatnit poukázku Billy 1+1 zdarma, když chci vstupenky zakoupit on-line. Děkuji za odpověď.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 27.03.2018
Dobrý den, bohužel veškeré slevy lze uplatnit pouze na pokladně. Ale on-line si vstupenky můžete zarezervovat a vyzvednout až těsně před představením, tehdy je možné slevu uplatnit a nemusíte chodit do divadla dvakrát.

I♥MAMMA Jiří Gono 19.03.2018
Tuto inscenaci spojuje s úspěšným představením "Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách" vtipný pohled na odvěké prolínání se ženského a mužského světa. Oproti tomuto představení čelí I♥MAMMA dvěma zdánlivým limitům. Zaměřuje se výhradně na ženskou problematiku a vychází z prostředí tradiční židovské komunity. Že se tvůrcům i účinkujícím podařilo tento zdánlivý hendikep více než úspěšně překlenout, svědčily dlouhé a zasloužené ovace ve stoje po premiéře. Přijďte se přesvědčit. Stojí to za to.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 20.03.2018
Dobrý den, děkujeme za první recenzi naší novinky. Doufáme, že se bude stejně jako Vám líbit i ostatním divákům!


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí