Diskuze


Předchozí 3456789101112 Další


Klobouk dolů Ondra Bendl 16.11.2017
Dobrý den,

chtěl bych poděkovat za včerejší představení Čapek. Hru jsem hltal od začátku do konce a závěrečné standing ovation bylo vskutku na místě! Rád bych tedy alespoň takto virtuálně smekl klobouk nejen před skvělými hereckými výkony, ale především si cením skvělého scénáře a prožitku, který jsem si z divadla odnesl. Moc díky a budu se těšit na další skvělé kusy!

Kristýna Šrolová - PR oddělení 20.11.2017
Dobrý den,
děkujeme za pochvalu a hercům vaši pochvalu rádi vyřídíme.

Poděkování Věra Šedinová 12.11.2017
Dne 11.11.2017 jsem navštívila představení OTEC, za které vám chci touto cestou moc poděkovat a vaším prostřdnictvím i představiteli hlavní role panu Janu Vlasákovi, ale i ostatním účinkujícím. Zpětně jsem si uvědomila, že jsem něco podobného, několik let zpátky prožívala s maminkou, která se dožila vysokého věku 95 let. Kdo se s něčím podobným nesetkal těžko pochopí.Více takových sdělení, tak výborně provedených!!!!! Ještě dlouho po odchodu z divadla , jsem se k představení vracela a přemýšlela a proto jsem se rozhodla vám napsat. Jsem vaším dlouholetým divákem skupina D.Šedinová

Kristýna Šrolová - PR oddělení 20.11.2017
Dobrý den,
jsme rádi, že Vás představení takto oslovilo. S laskavým dovolením použijeme Vaše hodnocení i na stránku inscenace. Děkujeme!

Představení Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách Nikola Jelínková 08.11.2017
Dobrý den,

prosím budete ještě vypisovat termíny na příští rok pro představení Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách?

děkuji za odpověď a přeji pěkné odpoledne
Jelínková

Kristýna Šrolová - PR oddělení 20.11.2017
Dobrý den, termíny vypisujeme vždy na konci měsíce na druhý následující měsíc. Takže na konci ledna zveřejníme termíny na leden, kde představení Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách určitě najdete.

Představení Listopad Pavla Protivová 05.11.2017
Dobrý den,

nepodařilo se mi dohledat, zda představení Listopad s Michalem Dlouhým se bude hrát i v příští sezoně. Chtěla bych věnovat lístky rodičům k vánocům.

děkuji za odpověď a přeji hezký večer
Protivova

Kristýna Šrolová - PR oddělení 07.11.2017
Dobrý den, v příštím roce 2018 se určitě Listopad bude hrát. Vstupenky rodičům zakupte, věříme, že Listopad se jim bude líbit.

OTEC VĚRA STEINEROVÁ 05.11.2017
Pan Vlasák v Otci ztvárnil životní roli, bylo to tak přesvědčivé, jako by měl osobní kontakt s touto diagnózou. Moc děkuji, byl to hluboký zážitek, ačkoliv věřím, že pro mnoho diváků, neznalých problematiky, to byl šok. Gratuluji panu herci, klobouk dolů, úžasné... 

Kristýna Šrolová - PR oddělení 07.11.2017
Dobrý den, děkujeme za krásnou reakci na naši novou inscenaci, doufáme, že se stejně bude líbit i dalším divákům.


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí