Diskuze

Předchozí 3456789101112 Další

Macbeth Alena 28.03.2017
Dobrý den,
mě a mé přátele mrazilo včera večer z představení Macbeth. Je to výborně promyšlené, vytvořené představení. Obdivovali jsme všechny herce! Scéna s židlemi je zajímavá a doplňuje strhující děj. Velké poděkování vyřiďte panu režisérovi.:-))

Kristýna Šrolová 31.03.2017
Dobrý den, jsme rádi, že se Vám naše novinka líbí a doufáme, že i další diváci budou stejně spokojení jako Vy! Děkujeme.

Shirley Valentine Pavla Veselá 28.03.2017
Dobrý den,
včera jsem shlédla toto představení a stále jej mám v hlavě. Bravurní výkon paní Simony! Děkuji za krásný večer a přeji další takové krásné role šité na míru. Pavla Veselá

Kristýna Šrolová 31.03.2017
Dobrý den, děkujeme, velmi si Vaší pochvaly vážíme.

Shirley Valentine Homolová Helena 26.03.2017
Úžasný výkon paní Simony Stašové.....úžasná hra - už dlouho jsem se tak nepobavila a nezasmála...díky divadlo...díky Simono - vynaložím znovu spoustu energie, abych sehnala dva lístky a mohla si tento zážitek zopakovat a přizvat svého přítele...snad pochopí.......BRAVO.
Helena Homolová

Kristýna Šrolová 27.03.2017
Dobrý den, velmi si Vaší pochvaly vážíme.

Shirley Valentine Nechvátalová Eva 26.03.2017
Úžasné, vrátili jsme se z divadla a stále jsme se bavily scénkami, které bravurně předváděla paní Simona Stašová ......všem doporučuji....Eva Nechvátalová, Vanůvek u Telče

Kristýna Šrolová 27.03.2017
Dobrý den, děkujeme a doufáme, že nás přijdete do Divadla ABC opět navštívit, třeba i na jinou hru.

Proč muži neposlouchají a ženy.... Helena 03.03.2017
Právě jsem dorazila domů z divadla a tak Vám chci poděkovat za vynikající představení. Moc jsem se pobavila a můžu všem vřele doporučit.

Kristýna Šrolová 07.03.2017
Dobrý den, děkujeme, jsme rádi, že se Vám představení líbilo.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí