Fialové Květy štěstí Divadlo Rokoko

Petr Svojtka, Jiří Janků Koupit vstupenky

Fialové Květy štěstí

Květa Fialová ve své benefici taková, jaká je.

předchozí obrázek další obrázek

13 fotek
DSC_7366.JPG -
DSC_7312m.JPG -
DSC_7625 m.JPG -
DSC_7639.JPG -
DSC_7696.JPG -
DSC_7696m.JPG -
DSC_7837 m.JPG -
DSC_7837.JPG -
DSC_7889 m.JPG -
DSC_8050 m.JPG -
DSC_8174.JPG -
DSC_8251 m.JPG -
DSC_8291 m.JPG -


Hrají

  Květa Fialová
  (alt.) Dana Batulková / Naďa Konvalinková
  (alt.) Zuzana Kajnarová / Máša Málková / Evellyn Pacoláková
  (alt.) Jiří Klem  / Hanuš Bor
  (alt.) Lukáš Jurek / Roman Říčař
  Jiří Janouch
 
Režie Petr Svojtka
Dramaturg Jiří Janků
Scéna Renáta Weidlichová
Kostýmy Kateřina Hájková
Hudba Jiří Janouch / Lev Rybalkin

 

Květa Fialová se ve své benefici představí taková, jaká je – laskavá, moudrá, zábavná dáma  v nejlepších letech, plná životního optimismu.

Květa Fialová patří bezpochyby k žijícím legendám českého herectví. Má za sebou bohatou uměleckou dráhu na divadelních prknech i před filmovou a televizní kamerou. Po celou svou kariéru je její jméno těsně spojeno s Městskými divadly pražskými – do angažmá ji přijal Jan Werich v Divadle ABC v padesátých letech minulého století a od té doby zde hraje prakticky dodnes. V roce 2009 oslavila Květa Fialová krásné životní jubileum, a my bychom rádi pro ni, i pro všechny její obdivovatele připravili důstojný dárek. Proto jsme se rozhodli připravit tak trochu netradiční benefiční představení, ve kterém Květa Fialová divadelní formou zrekapituluje celý svůj pestrý život, jež nabídnul nejen slávu, ale také řadu traumatických zážitků, se kterými se musela vypořádat. Bude se zabývat otázkou, co je vlastně štěstí a představí se divákům taková, jaká je – laskavá, moudrá a vyrovnaná dáma v nejlepších letech, plná životního optimismu, osobnost s velkým životním nadhledem. Nepůjde však o žádnou besedu s diváky, ale pravidelný dramatický tvar, který se bude pravidelně reprízovat. Text inscenace připravil s Květou Fialovou dramaturg Městských divadel pražských Jiří Janků spolu s režisérem Petrem Svojtkou.

Délka představení: 2 h 20 | Premiéra: 14.11.2009

Komentáře divákůZdroj FeedbandoPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí