Vzpomínky na vodě Divadlo Rokoko

Shelagh Stephensonová
Detail fotogalerie

Hrají

Teresa Dana Syslová
Mary Dana Batulková
Catherine Evellyn Pacoláková
Vi Vlasta Peterková
Mike Jiří Schwarz
Frank Petr Štěpánek

Režie Lída Engelová
Překlad Julek Neumann
Dramaturg Johana Kudláčková
Hudba Zdeněk Zdeněk
Výprava Marta Roszkopfová

Česká premiéra. Hořká komedie o sladkých urážkách. Tři sestry se vracejí do rodného domu, aby se tu svérázných způsobem rozloučily s matkou. Slovní přestřelky sester zapíjejících smutek zajistily mladé skotské autorce prestižní Olivierovu cenu za nejlepší anglickou komedii roku 2000.

Délka představení: 2 h 20 | Premiéra: 13.06.2009

Napsali o nás

Vzpomínky na vodě si může každý přebrat po svém

Andrea Vašáková, 12.06.2011

Již po dva roky se v Městských divadlech pražských na scéně divadle Rokoko hraje představení Vzpomínky na vodě z pera skotské autorky Shelagh Stephensonové. České zpracování této hořké komedie o sladkých urážkách vzniklo pod taktovkou režisérky Lídy Engelové, která si do hlavních rolí této hry povolala hned několik herců významných jmen.


Číst dále…

Komedie plná osobních bolestí a hereckých příležitostí -Vzpomínky na vodě

Julie Válková/ E 15, 17.06.2009
Hra The Memory Of Water (Paměť vody) mladé skotské autorky Shelagh Stephensonové byla oceněna jako nejlepší anglická komedie roku. Do Divadla Rokoko ji přivezla a pod názvem Vzpomínky na vodě uvedla jedna z našich předních režisérek Lída Engelová.

Číst dále…

Komentáře divákůZdroj FeedbandoPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí