Vstupenky info

Přejít na plnou verzi webu

Předprodej vstupenek

Upozorňujeme předplatitele a členy Klubu Diváků, že pro předčasný předprodej je vymezen pouze omezený počet vstupenek na představení Shirley Valentine. Vím, že víš, že vím... je z výhod vyjmuto.>


Pro PŘEDPLATITELE  začíná předprodej vždy dva pracovní dny před začátkem běžného prodeje. Probíhá pouze na pokladnách či telefonicky, otevírací doba pokladen od 11 hodin.
(na představení Shirley Valentine, Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách a Pan Kaplan má třídu rád je možné zakoupit pouze dvě vstupenky na jednu kartičku předplatného)

Pro členy KLUBU DIVÁKŮ začíná předprodej jeden pracovní den před začátkem běžného prodeje. Probíhá pouze na pokladnách či telefonicky, otevírací doba pokladen od 11 hodin.
​(na představení Shirley Valentine, Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách a Pan Kaplan má třídu rád je možné zakoupit pouze po dvou vstupenkách)

BĚŽNÝ PŘEDPRODEJ vstupenek do Divadla ABC a Divadla Rokoko na následující měsíc je zahájen první pracovní den předchozího měsíce.
Pokladny jsou v den předprodeje otevřeny od 9 hodin, telefonické rezervace vyřizujeme od 13 hodin, internetový prodej začíná u většiny představení od půlnoci,  u představení Shirley Valentine a Vím, že víš, že vím... uvolňujeme zbylé vstupenky pro internetový prodej až po 16 hodině.

Předprodej na VEŘEJNÉ GENERÁLKY začíná zpravidla týden před první generálkou v daném měsíci, aktuální informaci o datech uvádíme na hlavní stránce.

Podrobný návod jak získat vstupenky na představení Shirley Valentine najdete ZDE.

Možnosti rezervace vstupenek

Ceny vstupenek do divadel ABC a Rokoko

Ceny vstupenek na představení Pan Kaplan má třídu rád a Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách

Ceny vstupenek na představení Shirley Valentine a Vím, že Víš, že vím...

Cena vstupenky na všechna Soirée v Divadle Rokoko je jednotná 160 Kč

Může vás zajímat

Líbí se vám také tyto inscenacePokladny a rezervace

Divadlo ABC

Vodičkova 28,  pasáž U Nováků, Praha 1

Tel.: 222 996 114
e-mail: rezervace@m-d-p.cz

Online nákup a rezervace vstupenek

Divadlo Rokoko

Václavské náměstí 38,  pasáž Rokoko, Praha 1

Tel.: 222 996 185
e-mail: rezervace@m-d-p.cz

Online nákup a rezervace vstupenek

Otevírací doba pokladen

Divadlo ABC

Po - Pá11:00-14:00 14:30-19:00

Sobota14:00-19:00

Neděle1 hodinu před představením

Divadlo Rokoko

Po - So14:00-19:00


Doplňující informace

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí