15.04.2009

V Rokoku se soutěží o prvního Superčlověka

U vchodu obdržíte ovládací zařízení, abyste mohli během večera zvolit prvního českéhoSuperčlověka. Nevstupujete však do žádné z komerčních televizí, nýbrž do Divadla Rokoko,které uvádí první divadelní reality show. 

Téměř tříhodinové představení Superčlověk nepostrádá svého moderátora ani žádný z typických charakterů soutěžících této zábavy. O diváckou přízeň se tak ucházejí věčně trapně vtipný čtyřicátník, klasická blondýna, intelektuál, který pohrdá ostatními, téměř padesátiletá mamina z Moravy, zkrachovalý vekslácký obtloustlý typ, slušňácký naivka, co chce spasit svět, obyčejná osmadvacítka, která kromě chlapů miluje kino a lingvistiku a velkej frajer z Ústí, na něhož si nikdo troufat nebude. Věrný obraz televizní varianty. Představení ale vystaví i účet jednomu nejmenovanému pořadu veřejnoprávní televize. 
Jen občas stagnující představení, během kterého soutěžící podstupují různorodé úkoly včetně dobře zvládnutých tanců, se postupně vyvíjí až ke svému finále. To zpočátku vypadá, jako by autoři nevěděli, jak show ukončit, avšak opravdové vyvrcholení nakonec pobaví nápaditou myšlenkou stejně jako celé představení.

 


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí