03.02.2014

Reakce učitelek na představení pro školy

Sen čarovné noci


Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za moc hezké představení Sen čarovné noci v Divadle ABC, které jsme vaším prostřednictvím mohli zhlédnout tuto středu. Musím říct, že  jsem už dlouho neviděla tak dobře po všech stránkách zpracovanou divadelní hru. A že se to moc líbilo i dětem, poznali všichni při závěrečné bouřlivé děkovačce.              
Hezký den přeje                   
Mgr. Eva Veverková
 


Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za výběr včerejšího  představení v Divadle ABC - Sen čarovné noci, které se dětem i nám velmi líbilo. Vůbec máme velmi dobré zkušenosti s tímto divadlem za těch už bezmála 20 let, kdy s dětmi jezdíme.
S pozdravem a přáním pěkného dne                       
J. Chylíková a Z. Havlíková,


 
Dobrý den,
chtěla bych Vám i organizátorům, kteří se o nás pečlivě celé dopoledne starali ať již v šatně či v kavárně, poděkovat a samozřejmě i hercům za představení Sen čarovné noci, na kterém se studenti pobavili a někteří snad tak zahnali i smutek z vysvědčení, které obdrželi ráno ve škole. Děkujeme a těším se na další spolupráci.
S pozdravem  
M. Roubíčková
 
 
 
 
 
 
 


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí