Městská divadla pražská hledají DTP grafika na plný pracovní úvazek. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce
Grafické zpracování následujících materiálů a jejich včasné odeslání do tisku či kontaktním osobám:
·    Divadelní časopis, programový trojlist
·    Plakáty programové, k inscenacím a obchodním informacím
·    CLV, QS folie a další materiály pro outdoor
·    Premiéry – fotografie do foyer a koláže do pasáží
·    Dárkové poukázky
·    Materiály pro obchodní oddělení (např. slevové kupony, letáky, POS materiály ve foyer divadla apod.)
·    Grafiku pro běžnou propagaci divadla (výstavy, letáky, slev. karty, vizitky, cedulky, polepy apod.)
·    Inzerce či bannery pro externí média (tištěná, internetová)
·    Další nespecifikované materiály dle pokynů nadřízeného

Požadujeme
Znalost programů Adobe (zejména Indesign, Photoshop, Illustrator)
Pečlivost a spolehlivost

Nabízíme
Platové ohodnocení obvyklé v kulturní sféře
Zajímavou a kreativní práci ve stabilní organizaci
Příjemné pracovní prostředí bez stresů obvyklých ve velkých komunikačních agenturách
Výbornou dopravní dostupnost
Stravenky
Zvýhodněné vstupenky na představení divadel ABC a Rokoko
Nástup v polovině února

ZÁJEMCE PROSÍME O ZASLÁNÍ:
portfolia vlastních prací (alespoň 10 nejlepších prací)
životopisu a vaší představy měsíčního ohodnocení za práci.
Podklady prosím zasílejte do 15. prosince na adresu hana.moravkova@m-d-p.cz