Městská divadla pražská hledají JEVIŠTNÍHO MISTRA – KOORDINÁTORA STAVBY A PROVOZU pro Divadlo KOMEDIE

 

Jste manuálně zručný, fyzicky zdatný, samostatný, zodpovědný, časově flexibilní, spolehlivý, komunikativní, dokážete vést kolektiv, rychle se rozhodovat a máte zájem o divadlo? Pak hledáme možná právě Vás - kolegu na pozici Jevištního mistra – koordinátora stavby a provozu do kolektivu provozního oddělení Divadla Komedie. Nabízíme práci v zavedené kulturní organizaci na hlavní pracovní poměr.

 

Popis pracovní pozice:

·         technický dozor při akcích, příprava sálu pro divadlo, tanec, přednášky, koncerty

·         údržba Divadla Komedie

·         řízení přestaveb na jevišti, stavba dekorací

·         spolupráce s jevištními techniky - brigádníky a jejich řízení

·         správa revizí elektrických zařízení Divadla Komedie

·         vedoucí pracovník pro BOZP a PO

 

Nabízíme:

·         pracoviště v centru Prahy

·         nerovnoměrná pracovní doba PO-NE

·         práce na 1,0 úvazku

·         5 týdnů dovolené

·         zaměstnanecké benefity - stravenky, MultiSport karta, příspěvek na Doplňkové penzijní spoření, zvýhodněné vstupenky do divadla

·         platové ohodnocení dle příslušných tarifů

·         nástup srpen 2018

 

V případě Vašeho zájmu o danou pozici nám nejpozději do 31. července zašlete strukturovaný profesní životopis a motivační dopis v českém jazyce na emailovou adresu martina.cacka@m-d-p.cz.

V předmětu emailu uveďte, prosím, název pozice a Vaše jméno.

 

Poskytnutím osobních údajů obsažených ve Vašem životopise dáváte příspěvkové organizaci Městská divadla pražská souhlas pro jejich zpracování a uchování ve své personální databázi. Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuté třetí straně. Poskytnutí údajů je dobrovolné, souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoliv odvolat.

 


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí