Městská divadla pražská hledají PEČLIVOU PRACOVNICI NA ÚKLID pro Divadlo KOMEDIE 

Jste pracovití, pečliví a máte zájem o divadlo? Pak hledáme možná právě Vás - kolegyni/(-u) na pozici uklízečka do kolektivu provozního oddělení Divadla Komedie. Nabízíme práci v zavedené kulturní organizaci na hlavní pracovní poměr.

 

Požadujeme:

·         pracovitost

·         spolehlivost

·         zodpovědnost

·         pečlivost

 

Nabízíme:

·         pracoviště v centru Prahy

·         pracovní doba dle provozu Divadla Komedie (PO-NE, ne však denně)

·         práce na hlavní pracovní poměr

·         5 týdnů dovolené

·         zaměstnanecké benefity - stravenky, MultiSport karta, příspěvek na Doplňkové penzijní spoření, zvýhodněné vstupenky do divadla

·         platové ohodnocení dle příslušných tarifů

·         nástup srpen 2018

 

 

V případě Vašeho zájmu o danou pozici nám nejpozději do 5. srpna zašlete strukturovaný profesní životopis na e-mailovou adresu martina.cacka@m-d-p.cz .

V předmětu emailu uveďte, prosím, název pozice a Vaše jméno.

 

Poskytnutím osobních údajů obsažených ve Vašem životopise dáváte příspěvkové organizaci Městská divadla pražská souhlas pro jejich zpracování a uchování ve své personální databázi. Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuté třetí straně. Poskytnutí údajů je dobrovolné, souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoliv odvolat.

 


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí