Městská divadla pražská hledají ÚČETNÍ

Jste samostatní, pečliví, zodpovědní, komunikativní a máte zájem o kulturu? Pak hledáme možná právě Vás - kolegyni/(-u) na pozici účetní do kolektivu ekonomického oddělení největšího činoherního divadla v ČR. Nabízíme práci v zavedené kulturní organizaci na hlavní pracovní poměr.

Požadavky:

·         minimálně SŠ vzdělání

·         praxe na pozici účetní alespoň 2 roky

·         znalost účetnictví příspěvkových organizací výhodou

·         znalost Pomocného analytického členění (PAP) výhodou

·         praxe s účetním systémem Gordic výhodou

·         zodpovědný přístup, samostatnost, pečlivost, zájem o kulturu, týmový duch, komunikativnost

Nabízíme:

·         pracoviště v centru Prahy

·         pružnou pracovní dobu

·         5 týdnů dovolené

·         zaměstnanecké benefity - stravenky, MultiSport karta, příspěvek na Doplňkové penzijní spoření, zvýhodněné vstupenky do divadla

·         průběžné školení od společnosti Gordic

·         postupné zaškolení, možnost následné konzultace v rámci týmu

·         perspektiva karierního postupu

·         platové ohodnocení s přihlédnutím k délce praxe a dosaženému vzdělání

·         nástup dle dohody

Popis pracovní pozice:

·         vedení účetnictví v programu Gordic a v Pomocném analytickém členění (PAP)

·         účtování přijatých, vydaných a interních dokladů, bankovních výpisů, rekapitulací mezd

·         zpracování účetní závěrky za každý měsíc pro potřeby MHMP a organizace, výkaznictví

·         zpracování DPH a KH, příprava podkladů pro daň z příjmu PO, zpracování daní vybíraných srážkou

·         dokladová inventarizace účtů a kontrola smluv z hlediska účetních a daňových zákonů

·         zpracovávání interních statistik, přehledu tržeb, správa saldokonta

·         zpracování a kontrola odpisového plánu

V případě Vašeho zájmu o danou pozici nám nejpozději do 30. října zašlete strukturovaný profesní životopis a motivační dopis v českém jazyce na emailovou adresu marie.kolarova@m-d-p.cz.

V předmětu emailu uveďte, prosím, název pozice a Vaše jméno.

Poskytnutím osobních údajů obsažených ve Vašem životopise dáváte příspěvkové organizaci Městská divadla pražská souhlas pro jejich zpracování a uchování ve své personální databázi. Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuté třetí straně. Poskytnutí údajů je dobrovolné, souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoliv odvolat.