100 let Divadla Rokoko


V roce 2015 oslaví Divadlo Rokoko 100 let od svého založení a Městská divadla pražská připravila oslavy na různé způsoby. Výročí budou připomínat v nejrůznějších akcích, soutěžích, kvízech či výstavách. Také se chystá publikace, která bude mapovat umělecké aktivity Divadla Rokoko od počátků až po současnost. Tento jubilejní rok Divadla Rokoko vyvrcholí velkým benefičním večerem, který se bude konat v prosinci.

Historii Divadla Rokoko si můžete přečíst ZDE.

Velká soutěž pro diváky Městských divadel pražských

Od poloviny ledna 2015 najdete na každé vstupence fotografii některé z her uváděných v divadle Rokoko. Nasbírejte do 30. listopadu 10 různých fotek, přineste nám je na pokladnu Divadla ABC nebo Divadla Rokoko a my vás zařadíme do slosování, které proběhne 1. prosince.

Hlavní výhrou budou dva lístky na speciální benefiční večer pořádaný ke stoletému výročí Divadla Rokoko. Dále vylosujeme i dalších 50 výherců, kteří získají vstupenky na představení, trička, CD a mnoho dalších cen.
do%20stranek/100_hlavni_cerne.jpg

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí