Divadelní představení pro střední školy

Pozornosti středních škol by určitě neměla uniknout tato představení:

Bedřich Smetana: The Greatest Hits

Ivan Hlas v Divadle ABC spolupracoval už na úspěšném muzikálu Šakalí léta. Tentokrát si přizval ke spolupráci kolegu, Jiřího Janoucha, a protože jde o nadsázku a komedii, vyhráli si oba muzikanti zejména s různými hudebními aranžmá. Smetanovy árie tak zní jednou jako reggae, jindy jako rock and roll, song a la Beatles nebo balada ve stylu skupiny Queen...
POZOR: Cena vstupenky je 100 Kč.
Více informací o představení: Bedřich Smetana

Hráči

Precizní, překvapivou stavbou a mistrně vedenými dialogy si Gogol vydobyl místo mezi předními světovými dramatiky. A nic na tom nemění, že kromě Hráčů napsal už jen dvě další divadelní hry – Revizora a Ženitbu.
Více informací o představení: Hráči

Věštkyně, vraždy a jasnovidci

Česká premiéra svérázné adaptace Čapkových povídek. Magické příběhy s tajemstvím někdy až hororovým, jindy úsměvným, trochu detektivní, trochu legrační, trochu nostalgické.
Více o inscenaci: Věštkyně, vraždy a jasnovidci

Želary

Adaptace nejvyhledávanějšího bestselleru posledních let.
Nepatetický patos, nehrdinští hrdinové a především neopakovatelná poetika, kterou jako zázrak z čistého nebe vnesla do české literatury zcela jedinečná spisovatelka Květa Legátová, to je východisko k jevištní podobě dvou mimořádných českých knih.
Více informací o inscenaci: Želary

Další informace o  divadelních představeních pro školy.

Těšíme se na vaši návštěvu!

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí