ŽENY PRO ŽENY

ŽENY PRO ŽENY

Městská divadla pražská se stala součástí kampaně na podporu prevence rakoviny prsu. Prvního října vás hodinu před představení I♥MAMMA naučíme, jak se správně vyšetřit. 

První říjen má společné dvě věci. Hrajeme představení I♥MAMMA a zároveň startuje tzv. růžový měsíc boje proti rakovině prsu. Protože je toto představení určené především dámskému publiku, rozhodli jsme se spojit příjemné s užitečným a všechny divačky se budou moci hodinu před představením na Malé scéně divadla ABC zdarma naučit, jak si správně vyšetřit prsa. Školením vás povedou ženy, které mají s rakovinou prsu vlastní zkušenosti.
Přijďte nejen za kulturou, ale také udělat něco pro svoje zdraví.

I♥MAMMA je hra o radostech a strastech moderního mateřství. Sedm žen z jedné rodiny, všechny žijí po svém, ale mají něco společného, každá řeší, jak nejlépe naplnit své ženské poslání. V této komediální revue odkryjeme pocity prvorodičky, nahlédneme do vnitřního boje matky – kariéristky, nebo zjistíme, jak to dopadne, když mladá herečka nechtěně otěhotní. V inscenaci ovšem nechybí ani opačný pohled, tedy jak děti různého věku vnímají své matky a budují si své místo ve světě. Izraelská autorka Hadar Galron s nadhledem a nadsázkou nahlíží na velmi intenzivní fáze života žen, které s sebou přinášejí radost a štěstí, ale také bolest a starosti.

Vstupentky zakoupíte ZDE.