Jak se dělá americké drama? Jak se dělá americké drama? Jak se dělá americké drama? Jak se dělá americké drama?

Jak se dělá americké drama?

Dvouměsíční herecký kurz s novým tématem a v nových termínech.

Staňte se na dva měsíce součástí našeho divadla. Nahlédněte do zákulisí, popusťte uzdu emocím v bezpečném prostoru herecké zkušebny a sdílejte své zážitky z kurzu u skleničky něčeho, co máte rádi v divadelním klubu. Kurz otevíráme právě teď.

Opět se na vás těší režisérka Viktorie Čermáková. Tentokrát bude tématem kurzu: JAK SE DĚLÁ AMERICKÉ DRAMA.
Na příkladech z dialogů z her Smrt obchodního cestujícího nebo Kdo se bojí Virginie Woolfové, společně nahlédneme do psychologie charakteru. Setkáme se s vyhrocenými situacemi a emocemi a pokusíme se je uchopit a předat divákovi. Kurz bude provázán se zkouškami inscenace Smrt obchodního cestujícího, její předpremiérou a se vstupenkou na představení Kdo se bojí Virginie Woolfové.

Tentokrát věkově omezeno 30+
V ceně: 9 lekcí + 2 celodenní setkání, 2 x vstupenka na představení, setkání s hlasovým odborníkem, setkání s dramaturgem, setkání s produkční, prohlídka divadla, scénář, zpřístupněná herecká zkouška, režie, fotografie a záznam z představení (po zkušenostech z předchozích kurzů jsme navýšili počet hodin a přidali setkání s odborným hlasovým pedagogem).

Termíny: 9. 10. otevřená lekce., 16. 10., 23. 10., 30. 10., 2. 11. celý den, 6. 11., 13. 11., 20. 11., 23. 11. celodenní zkouška, 27. 11., 4. 12., závěrečná prezentace 6. 12. večer .
Kurz probíhá vždy ve středu od 17:00 - 20:00 v prostoru malé scény divadla ABC.

Cena kurzu: 4400 Kč (celkem 40 hodin, hodina za 110Kč)

Napište na lucie.mecova@m-d-p.cz, co máte rádi na divadle a proč byste se chtěli tohoto kurzu zúčastnit, a rezervace na první otevřenou lekci ZDARMA je vaše.

Fotky a podrobnosti ke kurzům aktuálním i již proběhlým najdete na záložkách v repertoáru u inscenací Romeo a Julie a Revizor.