MIROSLAV DONUTIL SE VRACÍ NA PRAŽSKÁ JEVIŠTĚ! MIROSLAV DONUTIL SE VRACÍ NA PRAŽSKÁ JEVIŠTĚ! MIROSLAV DONUTIL SE VRACÍ NA PRAŽSKÁ JEVIŠTĚ! MIROSLAV DONUTIL SE VRACÍ NA PRAŽSKÁ JEVIŠTĚ! MIROSLAV DONUTIL SE VRACÍ NA PRAŽSKÁ JEVIŠTĚ! MIROSLAV DONUTIL SE VRACÍ NA PRAŽSKÁ JEVIŠTĚ! MIROSLAV DONUTIL SE VRACÍ NA PRAŽSKÁ JEVIŠTĚ!

MIROSLAV DONUTIL SE VRACÍ NA PRAŽSKÁ JEVIŠTĚ!

Městská divadla pražská uvedenou 14. prosince v režii Michala Dočekala premiéru inscenace SMRT OBCHODNÍHO CESTUJÍCÍHO – drama Arthura Millera oceněné Pulitzerovou cenou.

Po téměř 3 letech se na pražská jeviště v hlavní roli Willyho Lomana vrací Miroslav Donutil!
Zahraje si po boku svého syna Martina Donutila, který ve hře ztvární postavu Happyho.
Dále se představí jako Linda Zuzana Kronerová, jako Biff Viktor Dvořák, jako Bernard Aleš Bílík, jako Žena Evellyn Pacoláková, jako Charley Jiří Štrébl, jako strýc Ben Milan Kačmarčík, jako Howard Wagner Michael Vykus, jako Stanley/Pikolík Kryštof Krhovják, jako Slečna Forsythová Sára Affašová a jako Letta/Jenny Tereza Slámová.
 
O inscenaci…
Willy Lohman není hlavní postavou. Hlavní postavou je jeho sen. Sen o úspěchu. Popularitě. Ocenění. Naplnění. Rodině jako z reklamy na životní pojištění. Ale Willy Lohman je jenom obchodní cestující za volantem otřískaného auta. V rozpadajícím se domě s hypotékou a ledničkou na splátky. Kde skončí jeho jízda čím dál složitějším světem? Komu by ještě prodal vlastní důstojnost?
Requiem za sen jednoho obyčejného člověka, který se probouzí z třpytivého snu do nemilosrdného rána reality. Který zjišťuje, že na sklonku života dosáhl jediného – pro všechny má větší cenu mrtvý než živý. 
 
Vstupenky zakoupíte ZDE.