VÍKEND PLNÝ VÁNOČNÍ ATMOSFÉRY VÍKEND PLNÝ VÁNOČNÍ ATMOSFÉRY VÍKEND PLNÝ VÁNOČNÍ ATMOSFÉRY VÍKEND PLNÝ VÁNOČNÍ ATMOSFÉRY VÍKEND PLNÝ VÁNOČNÍ ATMOSFÉRY VÍKEND PLNÝ VÁNOČNÍ ATMOSFÉRY VÍKEND PLNÝ VÁNOČNÍ ATMOSFÉRY VÍKEND PLNÝ VÁNOČNÍ ATMOSFÉRY VÍKEND PLNÝ VÁNOČNÍ ATMOSFÉRY VÍKEND PLNÝ VÁNOČNÍ ATMOSFÉRY

VÍKEND PLNÝ VÁNOČNÍ ATMOSFÉRY

Kdo nám chce vzít Vánoce? A jaká nebezpečí číhají v kredenci? A už jste psali Ježíškovi? O víkendu 14. a 15. prosince se všichni milovníci Vánoc sejdou v Komedii.


V sobotu začínáme už před obědem.  Ve foyer divadla Komedie odehrajeme od 11 hodiny tradiční vánoční příběh Jak šel Ježíšek do světa. A všechny děti které ještě nestihly napsat Ježíškovi, mají svou poslední šanci po pohádce.

Vánoční festival bude pokračovat loutkovou hudební pohádkou Ovečka betlémská, kterou představí studio Damúza. V zápětí na ni naváže další loutkové představení Ukradené Vánoce divadla Toy Machine.

Mezi pohádkami v časech 14.00-15.00 a 16.00-17.00 budete mít možnost navštívit další dílničky a vyrobit si ozdoby na stromeček.

Sobotu zakončíme koncertem jedné z nejvýraznějších osobností tuzemské pěvecké scény, Ondřeje Rumla, s názvem Šansony, písně a další harampádí, na kterém zazní šansony autorské dvojice Hapka-Horáček.


V neděli 15. prosince potěšíme všechny mlsouny! Začneme v 13.00 opět dílničkami s ozdobami na stromeček, poté se můžete těšit na vypečenou vanilkovou pohádku Nedopečený koláček, po které bude následovat poslední, tentokrát cukrářská dílnička.
Festival zakončíme vtipným rodinným muzikálem O Perníčkovi, který využívá interakci s dětským publikem.

Přijďte se s námi třetí prosincový víkend naladit na tu správnou adventní atmosféru! Kompletní program najdete tady.