VÍKEND PLNÝ VÁNOČNÍ ATMOSFÉRY VÍKEND PLNÝ VÁNOČNÍ ATMOSFÉRY VÍKEND PLNÝ VÁNOČNÍ ATMOSFÉRY VÍKEND PLNÝ VÁNOČNÍ ATMOSFÉRY VÍKEND PLNÝ VÁNOČNÍ ATMOSFÉRY VÍKEND PLNÝ VÁNOČNÍ ATMOSFÉRY VÍKEND PLNÝ VÁNOČNÍ ATMOSFÉRY VÍKEND PLNÝ VÁNOČNÍ ATMOSFÉRY VÍKEND PLNÝ VÁNOČNÍ ATMOSFÉRY VÍKEND PLNÝ VÁNOČNÍ ATMOSFÉRY

VÍKEND PLNÝ VÁNOČNÍ ATMOSFÉRY

Letošní Vánoční festival v Komedii nabídne program pro malé i velké diváky.

Festival zahájíme v sobotu 14. prosince ve foyer divadla Komedie tradičním vánočním příběhem Jak šel Ježíšek do světa a dílničkou pro děti, ve které budou moci napsat dopis Ježíškovi.
Program bude pokračovat loutkovou hudební pohádkou Ovečka betlémská, kterou představí studio Damúza. V zápětí na ni naváže další loutkové představení Ukradené Vánoce divadla Toy Machine.
Mezi pohádkami v časech 14.00-15.00 a 16.00-17.00 budete mít možnost navštívit další dílničky a vyrobit si ozdoby na stromeček.

Sobotu zakončíme koncertem jedné z nejvýraznějších osobností tuzemské pěvecké scény, Ondřeje Rumla, s názvem Šansony, písně a další harampádí, na kterém zazní šansony autorské dvojice Hapka-Horáček.

V neděli 15. prosince začneme v 13.00 opět dílničkami s ozdobami na stromeček, poté se můžete těšit na vypečenou vanilkovou pohádku Nedopečený koláček, po které bude následovat poslední, tentokrát cukrářská dílnička.
Festival zakončíme vtipným rodinným muzikálem O Perníčkovi, který využívá interakci s dětským publikem.

Přijďte se s námi třetí prosincový víkend naladit na tu správnou adventní atmosféru!

Využijte zvýhodněné rodinné vstupné.