ZNÁME OBSAZENÍ ELEFANTAZIE ZNÁME OBSAZENÍ ELEFANTAZIE ZNÁME OBSAZENÍ ELEFANTAZIE ZNÁME OBSAZENÍ ELEFANTAZIE ZNÁME OBSAZENÍ ELEFANTAZIE ZNÁME OBSAZENÍ ELEFANTAZIE ZNÁME OBSAZENÍ ELEFANTAZIE ZNÁME OBSAZENÍ ELEFANTAZIE

ZNÁME OBSAZENÍ ELEFANTAZIE

V úterý jsme začali zkoušet muzikál ohavné krásy Elefantazii. Fascinující příběh „Sloního muže“ Josepha Merricka, který se díky své vrozené anomálii stal atrakcí londýnského obludária.

Role Sloního muže – Josepha Merricka se ujme Tomáš Havlínek. Stálého člena angažmá MDP můžete v této sezoně vidět také v inscenaci Andělé v Americe (za tuto roli byl letos nominován na Thálii), Bez hany (Hommage à Hegerová), Kanibalky: soumrak samců nebo v Revizorovi
V roli doktora Fredericka Trevese se představí zpěvák, písničkář a herec Tomáš Klus. Držitel cen Zpěvák roku na hudebních cenách Óčka za rok 2009 a držitel Anděla v kategorii Zpěvák roku 2009.
Roli doktora Howarda Reinholda ztvární Petr Konáš, kterého můžete znát také z inscenací Bez hany (Hommage à Hegrová)Kanibalky: soumrak samců, Kancl nebo Neviditelný.   

V dalších rolích se představí jako ,,Trojnoh" Clarence Filip Březina, jako Samira Petra Tenorová, jako Róza Blažková Tereza Marečková, jako Josefína ,,Pepi" Blažková Nina Horáková, jako Moyzess Zdeněk Piškula, jako Móhandás Karamčand Gándhí Kryštof Krhovják, jako Josephova matka se budou alternovat Daniela Kolářová a Hana Doulová, jako Lady Cothemradeová Milada Vyhnálková, jako Ann Trevesová Ivana Machalová a jako Kasturba Gándhíová Sára Affašová.

Premiéra muzikálu proběhne v sobotu 1. února 2020 v divadle ABC.
Vstupenky na předpremiéru 31. ledna 2020 budou v prodeji od 1. 11. 2019! 


O inscenaci...
Smutek křehké duše inteligentního mladíka, uvězněného ve znetvořeném těle, lákal v minulosti dramatiky i filmaře. Nyní ho v divadle ABC uvádíme v podobě původního českého muzikálu a otevíráme tak svět panoptika lidských kuriozit a osudy jeho obyvatel, legendárních siamských sester Blažkových, divoké ženy Samiry, Trojnoha Clarence a haličského obra Moyzesse. Kdo je krutý Dr. Howard Reinhold a jakou šanci má dobrota jeho kolegy Dr. Fredericka Trevise, který se rozhodl „Slonímu muži“ poskytnout domov a péči? Kdo odhalí tajemství Jacka Rozparovače a jak mohl londýnský pobyt ovlivnit Mahátmu Gándhího? A co prožije hlavní hrdina na své cestě z bídy klece do salónů nejvyšší společnosti?

Pojďte spolu s námi pátrat po hranici krásy a ohavnosti a užijte si tento vášnivý fantasy muzikál s Tomášem Klusem a Tomášem Havlínkem v hlavních rolích!