NOVÉ VYDÁNÍ MODERNÍHO DIVADLA JE VENKU!

NOVÉ VYDÁNÍ MODERNÍHO DIVADLA JE VENKU!

Co se dočtete v aktuálním čísle našeho časopisu Moderní divadlo?
Pohodlně se usaďte, je toho dost. 


V rozhovoru Simony Petrů s Martinem a Miroslavem Donutilovými, kteří spolu právě zkouší novou inscenaci Městských divadel pražských Smrt obchodního cestujícího, se dozvíte, proč je nejlepší jít za svým snem. V článku Hanuše Jordana se dočtete o freak show, poblázněných výtvorech přírody a lidských kuriozitách, které jsou také tématem připravované inscenace Panoptikum tanečního souboru Lenka Vagnerová & Company. 
O divadle pro děti se v rozhovoru Lenky Dombrovské rozpovídala režisérka Michaela Homolová, která aktuálně pro divadlo Komedie připravuje nový vánoční příběh A osel na něj funěl pro malé i velké diváky. V souvislosti s tím se od Alžběty Glancové dozvíte, jak se slaví židovský vánoční svátek – Chanuka.
Michal Zahálka vyzpovídal Viktora Dvořáka pár dnů před tím, než dostal Thálii za roli Louise Aronsona v Andělech v Americe a sametovou revoluci ve svých článcích připomínají Libor Vodička a Pavel Švanda.
Nebo se jen nalaďte na vlnu poezie s dvoustranou plnou básní Josefa Mlejnka. 

Buďte první, kdo si přečte Moderní divadlo! Staňte se odběratelem a další číslo vám v den vydání automaticky zašleme na váš e-mail.
K odběru zdarma se přihlašujte ZDE