Ježíšek má problém! Ježíšek má problém! Ježíšek má problém! Ježíšek má problém! Ježíšek má problém! Ježíšek má problém! Ježíšek má problém! Ježíšek má problém! Ježíšek má problém! Ježíšek má problém! Ježíšek má problém!

Ježíšek má problém!

V sobotu 23. listopadu jsme v Komedii poprvé odehráli novou vánoční inscenaci A osel na něj funěl (Vánoční příběh). Co dostali herci místo květin, jak vypadají kostýmy, a jak jsme to vše oslavili? Podívejte se na fotky.

Vánoce, Vánoce přicházejí, ale ta pravá atmosféra pořád nikde? Po zhlédnutí naší nejnovější inscenace vámi zaručeně prostoupí.

Je advent 1932 a před žáky čtvrté třídy Obecné školy ve Vodičkově ulici stane nová učitelka, slečna Vesna Májová. Pokroková kantorka si záhy získá přízeň svých svěřenců a rozhodne se s nimi nazkoušet adventní hru na vánoční besídku. Cesta k cíli ovšem nebude snadná, vždyť ani Marie s Josefem to neměli jednoduché, když cestovali do Betléma. A podobné útrapy sužují i Sáru Ackermannovou a Tondu Svobodu, kteří v adventní hře hrají Marii s Josefem a stejně jako oni putují zasněženou krajinou, jen to tedy není krajina izraelská, ale moderní, pulsující, zasněžená Praha třicátých let…

Dopřejte si trochu odpočinku a přijďte s celou rodinou prožít tento půvabný příběh do Komedie. Vstupenky na představení zakoupíte ZDE.