STAŇTE SE SOUČÁSTÍ INSCENACE! ZAŽIJTE ELEFANTAZII VE VIRTUÁLNÍ REALITĚ! STAŇTE SE SOUČÁSTÍ INSCENACE! ZAŽIJTE ELEFANTAZII VE VIRTUÁLNÍ REALITĚ! STAŇTE SE SOUČÁSTÍ INSCENACE! ZAŽIJTE ELEFANTAZII VE VIRTUÁLNÍ REALITĚ! STAŇTE SE SOUČÁSTÍ INSCENACE! ZAŽIJTE ELEFANTAZII VE VIRTUÁLNÍ REALITĚ! STAŇTE SE SOUČÁSTÍ INSCENACE! ZAŽIJTE ELEFANTAZII VE VIRTUÁLNÍ REALITĚ! STAŇTE SE SOUČÁSTÍ INSCENACE! ZAŽIJTE ELEFANTAZII VE VIRTUÁLNÍ REALITĚ! STAŇTE SE SOUČÁSTÍ INSCENACE! ZAŽIJTE ELEFANTAZII VE VIRTUÁLNÍ REALITĚ!

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ INSCENACE! ZAŽIJTE ELEFANTAZII VE VIRTUÁLNÍ REALITĚ!

Brainz Studios v koprodukci s Magistrátem hlavního města Prahy vytvořily unikátní službu Brejlando, která vám umožní pustit si divadelní představení ve virtuální realitě. V nabídce nebude chybět ani inscenace Městských divadel pražských! 

Herci na vzdálenost natažené ruky a úplně nový rozměr zážitku z divadelního představení! To je nový projekt BREJLANDO, který vám nabídne experimentální divadelní podívanou ve virtuální realitě. Pomocí nejmodernějších technologií a zapůjčených VR brýlí se můžete ponořit do sledování vybraných představení pražských divadel nejen z pohodlí domova, ale i z úplně nového úhlu - přímo z jeviště.

Virtuální realita skýtá nekonečné možnosti, jak diváka přenést prakticky kamkoliv a dát mu pocit, že se veškeré dění odehrává kolem něj a jenom pro něj. Proto jsme za Prahu spojili své síly s kreativní skupinou Brainz Studios, českou špičkou přes tyto technologie, a v projektu Brejlando dáváme nový rozměr skvělému kulturnímu obsahu našich městských divadel,“ vyjádřila se radní města Prahy pro kulturu a cestovní ruch Hana Třeštíková.

Z repertoáru Městských divadel pražských se v dohledné době můžete těšit na muzikál Elefantazie, který jsme na speciální kameru natáčeli minulý týden.
Zatím si můžete prohlédnout fotky a podívat se, jak takové natáčení pro virtuální realitu vlastně probíhá. 

Jak to funguje?
Vstupenky si lze již nyní zakoupit v předprodeji na síti GoOut.cz, nebo přes stránky Brejlanda. Brýle s divadelní inscenací vám ve vybraný den v podvečer doručí Liftago. Další den si kurýr v dopoledních hodinách brýle opět odveze. Služba je zatím dostupná pouze v Praze, do budoucna ale tvůrci plánují distribuci rozšířit.
Cena lístků se pohybuje v rozmezí 599 - 1399 Kč v závislosti na zvolené variantě a počtu objednaných VR brýlí.
!Bezpečí každého diváka je pro Brejlando naprosto klíčové, proto každé vrácené brýle projdou certifikovanou třífázovou dezinfekcí a teprve pak jsou připraveny pro další zákazníky!

Těšíme se na společná virtuální setkání!