V srpnu hrajeme v šapitó AZYL78

V srpnu hrajeme v šapitó AZYL78

V létě s vámi chceme strávit co nejvíce času. Z našich sociálních sítí a webu už víte, že přes léto hrajeme v ABC a Komedii, ale najdete nás i na pražském Výstavišti, kde naši kolegové z Jatek78 postavili šapitó s příhodným názvem AZYL78. Multižánrový prostor nabídne více jak 25 jedinečných formátů z nového cirkusu, činohry, přes tanec až po koncerty. Otevření je v plánu na 25. května.

První inscenací, na kterou se v koprodukci s tanečním uskupením Lenka Vagnerová & Company můžete těšit, je Panoptikum 19. června.
Od 14. do 20. srpna bude prostor v šapitó patřit dalším inscenacím Městských divadel pražských. Jako první vám představíme inscenaci Diktátor podle slavného stejnojmenného filmu Charlieho Chaplina s Filipem Březinou v hlavní dvojroli. Na 19. a 20. srpna jsme připravili exkluzivně pro návštěvníky AZYLU78  koncertní provedení muzikálu Lazarus, v němž se poprvé setkají na jevišti i oba herci hlavních rolí, Igor Orozovič a Ondřej Ruml. Uslyšíte všechny písně Davida Bowieho z úspěšného muzikálu v podání Eriky Stárkové, Niny Horákové, Pavola Smolárika, Michaela Vykuse a dalších herců z Městských divadel pražských.

Naše hraní v AZYLU78 doprovodí i odpolední worshopy, sledujte proto naše sociální sítě, ať vám nic neuteče.

Předprodej začal 20. dubna!
Vstupenky na PanoptikumDiktátora nebo na koncertní provedení muzikálu Lazarus pod názvem Lazarus v AZYLU78 najdete ZDE
Program a vstupenky na další představení koupíte na www.jatka78.cz

Šapitó má kapacitu pro 500 až 800 diváků, v první vlně však půjde do prodeje na každé představení pouze 250 vstupenek. Při zakoupení vstupenek z tohoto dubnového předprodeje mají diváci největší možnou míru jistoty, že se na představení dostanou. Navýšení kapacity a uvolnění dalších vstupenek do prodeje, bude souviset s vývojem pandemie covidu-19 a aktuálními vládními opatřeními.

Praktické informace:
Šapitó najdete v zadní části Výstaviště Holešovice. Sedadla nejsou číslovaná. V případně chladného počasí doporučujeme vzít s sebou deku nebo teplejší oblečení. Představení v Azylu78 se řídí aktuálně platnými nařízeními vlády.