ZAŽIJTE ELEFANTAZII VE VIRTUÁLNÍ REALITĚ!

ZAŽIJTE ELEFANTAZII VE VIRTUÁLNÍ REALITĚ!

Brainz Studios v koprodukci s Magistrátem hlavního města Prahy vytvořily unikátní službu Brejlando, která vám umožní pustit si divadelní představení ve virtuální realitě. V nabídce nechybí ani muzikál Městských divadel pražských ELEFANTAZIE! 

Herci na vzdálenost natažené ruky a úplně nový rozměr zážitku z divadelního představení! To je nový projekt BREJLANDO, který vám nabídne experimentální divadelní podívanou ve virtuální realitě. Pomocí nejmodernějších technologií a zapůjčených VR brýlí se můžete ponořit do sledování vybraných představení pražských divadel nejen z pohodlí domova, ale i z úplně nového úhlu - přímo z jeviště.
Vstupenky na muzikál ohavné krásy Elefantazie ve virtuální realitě zakoupíte ZDE.

Virtuální realita skýtá nekonečné možnosti, jak diváka přenést prakticky kamkoliv a dát mu pocit, že se veškeré dění odehrává kolem něj a jenom pro něj. Proto jsme za Prahu spojili své síly s kreativní skupinou Brainz Studios, českou špičkou přes tyto technologie, a v projektu Brejlando dáváme nový rozměr skvělému kulturnímu obsahu našich městských divadel,“ vyjádřila se radní města Prahy pro kulturu a cestovní ruch Hana Třeštíková.

Jak to funguje?
Vstupenky si zakoupíte na síti GoOut.cz, nebo přes stránky Brejlanda.. Brýle s divadelní inscenací vám ve vybraný den v podvečer doručí Liftago. Další den si kurýr v dopoledních hodinách brýle opět odveze. Služba je zatím dostupná pouze v Praze, do budoucna ale tvůrci plánují distribuci rozšířit.
Cena lístků se pohybuje v rozmezí 599 - 1399 Kč v závislosti na zvolené variantě a počtu objednaných VR brýlí.
!Bezpečí každého diváka je pro Brejlando naprosto klíčové, proto každé vrácené brýle projdou certifikovanou třífázovou dezinfekcí a teprve pak jsou připraveny pro další zákazníky!

Těšíme se na společná virtuální setkání!