Jak přivítáme otevření divadel? Premiérami naživo i online!

Jak přivítáme otevření divadel? Premiérami naživo i online!

Hurá! Po dlouhé pauze konečně nadešel den, kdy se divadla otevřou veřejnosti. Přivítáme ho ve velkém stylu, a to jedenácti novými inscenacemi, které jsme pro vás v době pandemie nazkoušeli. Zahajte s námi divadelní léto, máme něco pro každého, naživo i online.

Hrát začneme 14. června a na pravidelný program se letos mimořádně můžete těšit i o prázdninách. Vstupenky jsou již v prodeji.

Znovuotevření přivítáme na všech třech našich scénách - premiérou inscenace TESLA v divadle Komedie, předpremiérou inscenace POSEDLOST v Rokoku a reprízou úspěšné adaptace románové epopeje VOJNA A MÍR v divadle ABC za podmínek podle aktuálních nařízení vlády.

Sledujte náš aktuální program, kde již najdete všechna představení do konce sezóny. Čekají vás premiéry inscenací ZÍTRA SWING BUDE ZNÍTI VŠUDE, DR. JOHANN FAUST, PRAHA II., KARLOVO NÁM. 40TESLA a ROBERTO ZUCCO.

Exkluzivně máte v červnu možnost vidět také veřejné předpremiéry inscenací DIKTÁTOR, KANIBALKY 2: SOUMRAK STARCŮ, POSEDLOST,  HONZLOVÁ a PŘES ČÁRU!

A pro ty, kterým se ještě mezi lidi nechce, jsme na závěr sezóny připravili dvě online překvapení. 

Inscenace HOTEL GOOD LUCK současného mexického autora Alejandra Ricaña vypráví příběh štěstí v neštěstí. Noční rádiový dýdžej Bobby prožívá jeden den stále dokola, pokaždé s novou nadějí na lepší konec. Inscenace na pomezí divadla a filmu se divákům v online verzi představí 28. května. Evropskou premiéru hry režíruje Michal Dočekal s Martinem Donutilem v hlavní roli.

Rozloučení se sezónou proběhne pro covidem poznamenaný rok tematicky – silnou dramatickou básní POLITICI německého autora Wolframa Lotze, vyprávějící o frustraci z izolaci, kterou každý z nás v loňském roce více či méně zakoušel.  Premiéra proběhne online na konci června.

Nezapomeňte, že nás v létě najdete nejen na našich domácích scénách v divadlech ABC a Komedie, ale také v šapitó Azyl78 na pražském Výstavišti!