DO DIVADLA I SE SLUCHOVÝM HENDIKEPEM. PRO DIVÁKY S OMEZENÍM SLUCHU JSME V DIVADLE ABC NAINSTALOVALI INDUKČNÍ SMYČKU

DO DIVADLA I SE SLUCHOVÝM HENDIKEPEM. PRO DIVÁKY S OMEZENÍM SLUCHU JSME V DIVADLE ABC NAINSTALOVALI INDUKČNÍ SMYČKU

Snažíme, aby se u nás všichni diváci cítili příjemně. Abychom návštěvu co nejvíce ulehčili i pro diváky se sluchovým omezením, nainstalovali jsme v divadle ABC indukční smyčku. 

Indukční smyčka je zařízení, které osobám se zbytkem sluchu umožňuje plnohodnotný poslech v nejrůznějších situacích, ve kterých samotné sluchadlo nestačí. Potřebujete k tomu vlastní sluchátka, nebo určitý typ naslouchadla a zesilovač signálu smyčky, který si zapůjčíte přímo v divadle. Zesilovače jsou k dispozici u divadelního personálu, pouze zanecháte kontaktní údaje a váš kulturní večer může začít.

Pokud si chcete být jistí, že pro vás zesilovač budeme mít připraven, doporučujeme jej předem objednat přes e-mail inspektorka.abc@m-d-p.com. Rádi vám odpovíme na otázky, zarezervujeme přístroj na konkrétní představení nebo nám můžete dát zpětnou vazbu.
 
POZOR NA KOMPATIBILITU

Každý typ sluchadla, má svůj návod, ve kterém se píše, s čím je kompatibilní a s čím není, doporučujeme toto před návštěvou divadla zkontrolovat. Samotné ovládání na místě je velmi intuitivní, není potřeba nic zapínat, pouze ovládáte hlasitost, při jakýchkoli komplikacích kontaktujte uvaděče, ochotně vám poradí.