Novinky z PRVNÍ ŘADY

Pro klubáky z První řady připravujeme na následující měsíce zajímavé akce. Přidáte se?

LEDEN – Amazonky

Už jste navštívili naši třetí scénu divadlo Komedie? Ne? A jste zvědaví? Kromě nového prostoru, máme i nové hosty a inscenace, proto:
 
Další akcí, na kterou bychom vás chtěli pozvat a o kterou byste rozhodně neměli přijít, je představení Amazonky od Lenky Vagnerové.

Amazonky jsou tanečním představením nabitým energií, spoustou obrazů a několika nominacemi: https://www.lenka-vagnerova.cz/amazonky. Pokud znáte některý mýtický příběh o Amazonkách, nemusíte se bát, že představení nebudete rozumět. Lenka Vagnerová je jedním z nejlepších choreografů tanečního divadla u nás a už dojem, který si odnesete, bude stát za to. A pokud přece jen budete mít nějaké otázky po představení, čeká vás setkání s autorkou, která vám ráda vaše dotazy zodpoví.
 
Kde: divadlo Komedie
Kdy:  31. 1. 2019
Harmonogram:   18:00, 18:15 - prohlídka divadla (omezený počet 2 x 15 ), prohlídky si prosím rezervujte na rezervace@m-d-p.cz
                           19:30 - představení Amazonky
                           po představení - Diskuze s tvůrci

ÚNOR - předpremiéra Honzlová

Na únor pro vás připravujeme předpremiéru inscenace Honzlová s lektorským úvodem a následnou besedou. Zatím si vyhraďte čas v diářích na 28. února od 19:30, kdy se dostavíte do divadla Rokoko. Přesný program pro vás právě ladíme, takže další informace se dozvíte příštím newsletterem.

BŘEZEN - Dopisy vnučce
Další pořad z nové řady Literární matiné se bude konat v sobotu 9. března a bude určen pouze pro vás, členy klubu První řady.