Letní představení Simony Stašové

Letní představení Simony Stašové

Patříte k fanouškům Simony Stašové? Už dlouho chcete vidět Shirley Valentine, ale vstupenky jsou neustále vyprodané? V běžném pracovním shonu propásnete předprodej?
Podívejte se na prázdninové termíny v divadle ABC a kupte si vstupenky v klidu a s předstihem.

Fenomén Shirley Valentine není pravidelnému diváku Městských divadel pražských potřeba představovat. Inscenace původně plánovaná jako komorní věc pro 50 diváků se už více než 10 let hraje s velkým úspěchem ve vyprodaném sále divadla ABC. Skvěle napsané monodrama o ženě středního věku, která znovu nalezny sny a touhy svého mladšího já, obletělo celý svět a dočkalo se i filmové adaptace.
Vstupenky koupíte ZDE

Autorem druhé letní isncenace Skleněný zvěřinec je známý americký dramatik a spisovatel Tennessee Williams (Tramvaj do stanice Touha). Tato rodinná tragikomedie je o nás, o každém z nás,  je to zrcadlo nastavené do našich směšných rodinných kotrmelců. Z lásky se totiž udělají ty nejkrásnější i ty nejhorší věci. 
Simona Stašová o své roli řekla: „Konečně jsem dozrála do role matky Amandy, do té bláznivé matky, které tak dobře rozumím. Amanda je na zabití i k pomilování, tak jako celý ten náš neuvěřitelný život.“ 
Vstupenky koupíte ZDE