Koncert Milli Janatková Trio a Praskot pěny

Koncert Milli Janatková Trio a Praskot pěny

Milli Janatková trio
Zpěvačka a multiinstrumentalistka Milli Janatková, pianista Marek Novotný a kontrabasista Petr Tichý představí svou tvorbu, která se pohybuje na pomezí klasické hudby, jazzu, latiny až po ambient, looping a improvizaci.
  
Praskot pěny
Improvizace, experiment, kombinace akustické a elektronické hudby, zvuků a projekce v podání: Jaroslav Kořán, Michal Kořán, Petr Tichý a Milli Janatková.
 

Milli Janatková Trio
Milli Janatková je zpěvačka, multiinstrumentalistka, skladatelka a výtvarnice přirozeně propojující žánry i umělecké obory. V roce 2017 vydala album Mým kořenům. „Inspiruje k vyrovnání se s rodovým tabu a válečnými či socialistickými traumaty a potlačenými emocemi. Přináší naději, cestu k vzájemné komunikaci a pochopení“, říká autorka. Nahrávka byla nominována na prestižní cenu Classic Prague Awards (Crossover) a zvítězila v kategorii A Capella hudebních cen The Independent Music Awards v New Yorku. Věnuje se navazujícímu projektu Hluboko, který oživuje nejstarší české hudební památky v propojení s hudebními kořeny jiných kultur.
Pianista Marek Novotný a kontrabasista Petr Tichý jsou zkušení muzikanti a skladatelé, jejich tvorba se pohybuje od klasické hudby, jazzu, latiny po ambient, looping a improvizaci. Společně vystupují od roku 2012 jako Milli Janatková Trio.
 www.millijanatkova.com
 
Ukázka na Youtube
 
Praskot pěny
 
Improvizace, experiment, kombinace akustické a elektronické hudby, zvuků a projekce.
Volné sdružení hudebníků okolo kapelníka Zapomenutého orchestru země snivců, Jaroslava Kořána, improvizuje s hudbou, zvukem i obrazem. Od roku 2014 vystupuje v proměnlivém seskupení. V divadle Komedie se představí Jaroslav Kořán – elektronika, bicí, orloj snivců; Michal Kořán – elektronika a elektronické dechové nástroje; Petr Tichý – kontrabas; Milli Janatková zpěv, orloj snivců.
 
Ukázka na Youtube

 

 

Fotografie

Koncert Milli Janatková Trio a Praskot pěny
Koncert Milli Janatková Trio a Praskot pěny
Koncert Milli Janatková Trio a Praskot pěny
Koncert Milli Janatková Trio a Praskot pěny
A co dál...
ABC
Něžná a jímavá komedie o ženách, které jsou pro dobrou věc ochotny udělat to, co by je nenapadlo ani v těch nejodvážnějších snech.
18.9. 19.00 ABC

8.10. 19.00 ABC
Rokoko
Neviditelný
Jaroslav Havlíček
Divadelní adaptace románu o touze po moci, rodinné anamnéze a neviditelném strýci.
28.9. 19.00 RKK V prodeji od 28. 9.

21.10. 19.00 RKK

22.10. 10.00 RKK Pro školy
ABC
Revizor
Nikolaj Vasiljevič Gogol
Taky vám slova audit a finanční kontrola zrychlují tep? A co třeba revize? A Revizor? Ten náš – REVIZOR ON ICE! - vám polechtá bránice. A možná opotí pleš. Nebo posune tupé?
9.9. 19.00 ABC

28.9. 19.00 ABC

5.10. 19.00 ABC