Newsletter Městských divadel pražských, divadel Rokoko, ABC a Komedie
PRVNÍ ŘADO, PŘITUHUJE A NE POUZE VENKU!
zdravíme vás!
V sobotu 30. října jsme uvedli premiéru HAMLETA v režii Michala Dočekala. Atmosféru celého představení vám přiblížíme i skrze vaše obrazovky. Co pro to udělat? Přidejte se do facebookové skupiny KLUB PRVNÍ ŘADA, kde se s vámi v příštích dnech podělí o své pocity ze zkoušení Tomáš Havlínek, který je samotným představitelem Hamleta.
Do divadla za hubičku
Připomínáme, že každý měsíc v našem programu najdete jedno představení pro PRVNÍ ŘADU pouze za 120 Kč! Tím nejbližším bude PŘES ČÁRU 20. 12. od 19.00 v Rokoku.
Nezapomeňte ani na nové pravidelné odebírání našeho časopisu MODERNÍ DIVADLO v elektronicé podobě. Tentokrát prostor na titulní straně dostane Lenka Vagnerová, která poskytla naší šéfredaktorce Lence Dombrovské rozhovor.
A co takhle zažít Noc divadel?
I letos pro vás 20. listopadu Městská divadla pražská připravila bohatý program. Vedle zajímavého off programu, jako je například architektonická prohlídka od 22.00 v divadle Komedie, nabízíme od 14.00 ukázku práce Lenky Vagnerové v rámci tvorby nového představení MARÍA DE BUENOS AIRES na zkušebně Městských divadel pražských, kterou najdete za rohem centrální pokladny. Přesnější informace i další program na NOC DIVADEL najdete na webech festivalu a Městských divadel pražských.
SOUTĚŽ
Je konec října a je tu dlouho slibovaná soutěž pro První řadu. Ve hře jsou čtyři CD nosiče od Supraphonu, podepsané katalogy Městských divadel pražských celým hereckým souborem a hlavní cenou je kniha Honzlová od Zdeny Škvorecké, vydaná nakladatelstvím Argo.
Soutěžní otázka zní: Jak se jmenuje druhý titul od této autorky, který spolu s inscenací Honzlová uvádíme v našem divadle?
Odpovědi zasílejte do 17. listopadu na email: jakub.beran@m-d-p.cz
Správné odpovědi budou slosované.
První řado, nezbývá, než si popřát, aby divadla a další kulturní instituce mohly zůstat nadále otevřené. Čeká nás nadupaný podzim! Buďte u toho, buďte v První řadě!
Divácký servis
pondělí až pátek 9-17.30
222 996 114