Teror Divadlo ABC

Ferdinand von Schirach
Detail fotogalerie

Hrají

Předseda Milan Kačmarčík
Obhájce Zbigniew Kalina
Obžalovaný Tomáš Novotný
Státní zástupkyně Jitka Smutná
Lauterbach Lukáš Jurek
Meiserová Evellyn Pacoláková
 

Režie

Ondřej Zajíc

Dramaturgie

Věra Mašková

Překlad

Ondřej Šebesta

Scéna

Adam Pitra

Kostýmy

Dana Hávová
Interaktivní drama ze soudní síně, ve které autor svěřil roli poroty publiku. Divákům se tak dostává naprosto nového divadelního zážitku, pouze na jejich rozhodnutí závisí, jaký konec představení prožijí.

Terorista unesl civilní letadlo, aby je navedl na fotbalový stadion a zabil tak 70 000 diváků. Ale jeden muž, vojenský pilot Lars Koch,  měl odvahu a sílu jednat. Sestřelil  letadlo, všech 164 cestujích zahynulo. Měl Lars Koch právo zabít 164 nevinných lidí? Existují v lidském životě situace, kdy je zabíjení správné? 

Teror od Ferdinanda von Schiracha je divadelním hitem poslední sezony, který již vidělo téměř 400 000 diváků. V současné době se hraje po celém světě na více než třiceti renomovaných scénách.  Ke hře vznikly i internetové stránky, na nichž si své rozhodnutí můžete porovnat s hlasováním diváků v dalších divadlech.Zážitkové vstupenky "Z jiného pohledu"

Na toto představení nabízíme speciální zážitkové vstupenky za 100 Kč na ochoz nad jeviště, kde sedíte přímo nad herci a nahlížíte jim do papírů a vidíte diváky z pohledu herce. Místa jsou určena pro plně mobilní diváky. Pište si o ně na e-mail rezervace@m-d-p.cz.

Délka představení: 2 h 30 | Premiéra: 11.11.2017

Kdy se hraje

Pátek 16.11. 19:00 [design/2012/logo-divadlo-abc.png]
Čtvrtek 10.01. 19:00 [design/2012/logo-divadlo-abc.png]
Čtvrtek 07.02. 10:00 [design/2012/logo-divadlo-abc.png] ŠKOLY

Komentáře divákůZdroj FeedbandoPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí