První řada

Klub diváků Městských divadel pražských

V našich divadlech nám jde v PRVNÍ ŘADĚ o vás. Chceme vám dávat další a další důvody, proč přijít k nám do divadla. 

Program je bohatý. Proto jsme vytvořili klub PRVNÍ ŘADA, který je zárukou dobrého programu souvisejícího s nejaktuálnějším děním v divadlech ABC, Komedie a Rokoko. Doprovodné aktivity různého druhu navazují na naše nejčerstvější inscenace, takže se nemusíte bát, že by vám během roku něco uteklo.

Těšit se můžete na:
* SETKÁNÍ A BESEDY S HERCI A UMĚLECKÝM TÝMEM * SPECIÁLNÍ HOSTY * OTEVŘENÉ ZKOUŠKY * PROHLÍDKY ZÁKULISÍ * NOVÉ POŘADY * VEČÍRKY * DÁRKY * PŘEDPRODEJ * VÝHODNÉ CENY PŘEDSTAVENÍ

Zkrátka od každého trochu a ještě něco navíc!
Buďte s námi divadlu blíž!
O všech akcích budete informování prostřednictvím „klubáckého“ newsletteru.

Za členský poplatek 100 Kč na jeden rok budete mít:

více výhod!

 • každý měsíc jedno vybrané představení za jednotnou cenu 100 Kč
 • čím více vstupenek nakoupíte, tím větší máte slevu na příští nákup, maximálně až 30 %
 • rozesílání propagačních kódů, které vám zlevní vstupenky na vybraný titul
 • informace o dění v divadlech prostřednictvím newsletteru
 • přednostní nákup vstupenek týden před začátkem předprodeje
 • telefonický asistenční servis

  Stát se členem První řady je snadné. Stačí na pokladnách ABC a Rokoka vyplnit svůj e-mail do formuláře, zaplatit členský poplatek 100 Kč a můžete ihned čerpat výhody!
  Pokud máte nějaké dotazy, nebo se chcete přihlásit e-mailem, pište na petr.sraier@m-d-p.cz.

  AKCE PRO KLUB DIVÁKŮ "PRVNÍ ŘADA" V SEZONĚ 2019/20

  ŘÍJEN – OTEVŘENÁ ZKOUŠKA

  DIVADLU BLÍŽ

  A už se to blíží. Zkoušení je v plném proudu, premiéra téměř za dveřmi a vy máte jedinečnou příležitost být u toho. Být u toho a vidět, a taky slyšet to, jako první. Včetně dvou písní, které napsal Davida Bowieho, exkluzivně pro muzikál. Zveme vás na otevřenou zkoušku s omezeným počtem míst.

  Datum: 5. 10. 2019
  Čas: 16:00

  ZÁŘÍ – ZÁŽITKOVÁ PROHLÍDKA

  DIVADLO ZBLÍZKA

  Po divadelních prázdninách vám znovu otevíráme dveře divadla. A chtěli bychom to udělat se vší parádou. Proto vůbec prvním představením je v divadle Rokoko premiéra BEZ HANY, kterou si rozhodně nenechte ujít a pokud jste již navštívili předpremiéru, máme pro vás průkopnickou zážitkovou prohlídku. Vyzkoušíte si, co všechno musí absolvovat herec, předtím než jde na jeviště, podle čeho se orientuje, kdo mu pomáhá vystihnout ten správný okamžik vstupu a jaké to je vstoupit na jeviště, pod palbu reflektorů. V bezpečném prostředí prázdného hlediště. 
  Umíte si hlídat světlo? 
  Datum: 7.9.2019 
  Čas: 14:00 
  Místo: setkání před pokladnou divadla ABC 
  rezervace místa: lucie.mecova@m-d-p.cz

  AKCE SEZONY 2018/19

  ČERVEN – BESEDA S VEDENÍM MDP

  Užijte si představení Neviditelný za klubovou cenu a po představení se budeme těšit na krátkou diskusi s vedením Městských divadel pražských. Čeká vás ohlédnutí za minulou sezonou, výhled do sezony příští a chybět nebude ani prostor pro vaše otázky. Jako poděkování bude pro vás připraveno občerstvení. A akci zakončíme autogramiádou herců.

  KVĚTEN - ŘEDITELSKÝ ÚVOD K ROMEOVI A JULII

  Sezónu bude zakončovat klasické dílo, které všichni známe už od školních let. Ale opravdu ho známe tak dobře? Přijďte na ředitelský úvod a dozvíte se víc. Do alžbětinského divadla nahlédnete s ředitelem Městských divadel pražských Danielem Přibylem.

 • DUBEN - OTEVŘENÁ ZKOUŠKA, REVIZOR

  Jedinečnou akcí jenom pro vás členy První řady je vůbec první otevřená zkouška připravované inscenace REVIZOR pod vedením režiséra Davida Drábka. Po ukončení zkoušky vás zveme k besedě s režisérem a několika herci.

  BŘEZEN - JIŘINA ŠIKLOVÁ, DOPISY VNUČCE

  Abyste měli divadelní zážitky kompletní, zveme vás do našeho nejmenšího, nově zrekonstruovaného divadelního prostoru, na Malou scénu. Programovou novinkou jsou letos Literární matiné a jeden tento pořad budeme uvádět speciálně pro vás. Jste srdečně zváni!

  ÚNOR - PŘEDPREMIÉRA INSCENACE HONZLOVÁ

  Předpremiéra je určena právě vám, členům klubu diváků. Inscenace je adaptací románu Zdeny Salivarové. Před představením máme pro vás připravený lektorský úvod a po představení, krátkou besedu, hostem bude zpěvačka, šansoniérka a herečka Věra Nerušilová. Dobu našeho příběhu si velmi dobře pamatuje a doplní vaše dojmy o historky spojené přímo s autorkou knižní předlohy.

  LEDEN - AMAZONKY

  Už jste navštívili naši třetí scénu divadlo Komedie? Ne? A jste zvědaví? Kromě nového prostoru máme i nové hosty a inscenace, proto: Další akcí, na kterou bychom vás chtěli pozvat a o kterou byste rozhodně neměli přijít, je představení Amazonky od Lenky Vagnerové.

  PLÁNOVANÉ AKCE A PŘEDSTAVENÍ PRO ČLENY KLUBU DIVÁKŮ PRVNÍ ŘADA

  Rokoko
  01.10.2019
  19.00

  Premiéra mládí

  Christian Giudicelli

  Bláznivá komedie o dvou mimořádných ženách a jednom velkém dobrodružství.
   


  05.10.2019
  16.00

  Otevřená zkouška pro členy klubu diváků PRVNÍ ŘADA - LAZARUS

  Vstup do sálu po předložení členské kartičky Klubu diváků u uvaděčů.


  10.11.2019
  14.00

  HERECKÉ DUŠIČKY

  Vzpomínáte rádi na herecké osobnosti MDP? Pojďte si s námi užít atmosféru barevného podzimního hřbitova na Olšanech a navštívit místa posledního odpočinku našich umělců. Zveme vás na komentovanou vycházku po pražských hřbitovech. Vstup zdarma, rezervace na lucie.mecova@m-d-p.cz. Kapacita omezena.


  ABC
  29.11.2019
  19.00

  I♥MAMMA

  Hadar Galron

  Komedie o radostech a strastech moderního mateřství.