VOLNÁ MÍSTA

Městská divadla pražská vyhlašují výběrové řízení na pozici PRODUKČNÍ.

Jste organizačně schopní, samostatní, zodpovědní, komunikativní a máte rádi divadlo? Pak hledáme právě Vás na pozici PRODUKČNÍ v největším činoherním divadle v ČR. Nabízíme práci v zavedené kulturní organizaci na hlavní pracovní poměr.

Máte o tuto pozici zájem? Vaši pracovní náplň by tvořila produkční činnost, mimo jiné:

  • organizační a administrativní zajišťování zájezdových představení
  • barterová podpora inscenací a doprovodných a vzdělávacích programů
  • produkce obou festivalů MDP – Měsíc Ukrajiny a Nová Komedie
  • produkce jednorázových a občasných akcí
  • koordinace ubytování mimopražských umělců a přepravy osob
  • produkce fotografování a pořizování audio a video záznamů
  • vedení agendy dětských herců
  • produkční dozor při pronájmech

Váš profil:

  • předchozí produkční praxe
  • aktivní přístup k řešení pracovních povinností, spolehlivost, zodpovědnost
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • časová flexibilita
  • znalost anglického jazyka
  • praxe v obdobné pozici v kulturní sféře výhodou

Nabízíme:

  • práci v renomované umělecké instituci
  • pracovní poměr 1,0 úvazku na dobu určitou s perspektivou prodloužení na dobu neurčitou
  • pracoviště v centru Prahy ve Vodičkově ulici
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké benefity – stravenkový paušál, příspěvky na produkty spoření na stáří, zlevněné vstupenky do divadla
  • platové ohodnocení dle příslušných tarifů, osobní ohodnocení
  • nástup dle dohody

Přihlášky do výběrového řízení:

Přihlášky s motivačním dopisem a strukturovaným životopisem zasílejte do 18. 10. 2024. Přihlášky do výběrového řízení je možné zasílat na e-mail reditel@m-d-p.cz.

Poskytnutím osobních údajů obsažených ve Vašem životopise dáváte příspěvkové organizaci Městská divadla pražská souhlas pro jejich zpracování a uchování ve své personální databázi. Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuté třetí straně. Poskytnutí údajů je dobrovolné, souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoliv odvolat.

Městská divadla pražská hledají KREJČOVOU nebo KREJČÍHO

Jste samostatní, pečliví, zruční a máte rádi divadlo? Pak hledáme možná právě Vás – kolegyni nebo kolegu do kolektivu krejčovny Městských divadel pražských. Nabízíme práci v zavedené kulturní organizaci na hlavní pracovní poměr.

Popis pracovní pozice:

  • výroba nových kostýmů do připravovaných inscenací
  • drobné nákupy kostýmů či doplňků
  • úpravy starších kostýmů pro nové inscenace
  • opravy kostýmů uváděných inscenací, případně jejich úpravy při přeobsazení rolí
  • výroba a opravy textilních součástí dekorací
  • výroba a opravy drobných textilních doplňků a vybavení provozu divadel

Požadavky:

  • vyučení v oboru a praxe

Nabízíme:

  • pracoviště v centru Prahy v ulici V Jámě
  • rovnoměrná pracovní doba
  • stravenky, příspěvek na produkty spoření na stáří, zvýhodněné vstupenky do divadla
  • platové ohodnocení dle příslušných tarifů
  • nástup po domluvě

V případě Vašeho zájmu o uvedenou pozici nám nejpozději do 30. listopadu zašlete strukturovaný profesní životopis a motivační dopis v českém jazyce na emailovou adresu krejcovna@m-d-p.cz
V předmětu emailu uveďte, prosím, název pozice a Vaše jméno.