Hostující představení

Koncert pro Rael

Detail fotogalerie

Hrají


 
Hlavní host:
Monika Absolonová
 
Moderátorka: 
Sandra Pogodová
 
TBeeGirls: 
Tamara Baňková
Tatiana Baňková
 
Já půjdu dál:
Richard Pekárek
Pavel Klimenda
Jan Fanta
Andrea Hauerová
Martin Holec
Denisa Šubrtová
 
Skupina TiDiTaDe- ukázka 
afrických tanců a bubnování
 
Tomáš Beroun- ukázka
písní z Kamerunu

Rael je holčička, kterou Honza, David a Šárka poznali v Keni a oblíbili si ji. Rael měla těžké dětství, a proto teď vyrůstá v dětském domově. S nepříznivým osudem se ale pere a bojuje. Školka pro Rael je pak projekt českých studentů, kteří se rozhodli postavit školku v Keni v oblasti Unga u Viktoriina jezera. Pomocí drobných sponzorů a přednášek o Africe po celé České republice vybíráme finance na stavbu. Již nyní jsou na pozemku vybudované základy a proto, abychom mohli postavit hlavní budovu, rozhodli jsme se uspořádat koncert!
Benefiční koncert pro Rael Vám nabídne bohatý program od zpívání až po ukázku afrických tanců a bubnování. Představí se vám například milá slovenská dvojčata TBeeGirls a to nejlepší z galakoncertu Já půjdu dál. Tomáš Beroun Vám zazpívá pár písní pocházejících z jižního Kamerunu.
Na podporu projektu bude vytvořen i nástěnný kalendář z fotek, které jsme zachytili, když jsme Afriku navštívili naposledy. V průběhu koncertu projde křestem a patronem se nestane nikdo jiný, než Lejla Abbasová, která sama založila nadační fond Asante Kenya na podporu dětí po celém světě a navíc se i ona stala tváří kalendáře Jana Saudka na podporu nadaných dětí v Peru. Na koncertu bude tento kalendář k prodeji a vy si tak budete moci odnést krásnou památku, která Vás bude doprovázet celý rok 2018. Chybět nebude ani výstava afrických obrazů a fotek organizátorky Šárky či charitativní prodej afrických předmětů.
Celým večerem Vás provede herečka Sandra Pogodová a jako hlavní host přijala naše pozvání česká zpěvačka Monika Absolonová.
 
Délka představení 150 minut. Délka přestávky 30 minut.
 

Délka představení: 150 min | Premiéra:

Napsali o nás

K této hře zatím nejsou žádné recenze.

Komentáře divákůZdroj FeedbandoPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí