Volná místa

Městská divadla pražská hledají HLAVNÍ ÚČETNÍ

Popis pracovní pozice:

·         vedení účetnictví organizace v účetním systému Gordic a v Pomocném analytickém členění (PAP)

·         účtování přijatých faktur, vydaných faktur, interních dokladů, tržeb divadelních pokladen, investic a skladů

·         účtování výpisů z banky – běžné účty, mzdový účet, investiční účet, FKSP

·         účtování mezd - rekapitulací mezd

·         zpracování účetní závěrky za každý měsíc pro potřeby MHMP a MDP, výkaznictví

·         zpracování DPH a KH, příprava podkladů pro daň z příjmu PO, zpracování daní vybíraných srážkou

·         dodržování termínů uzávěrek pro MHMP, termínů daňových přiznání

·         dokladová inventarizace účtů

·         kontrola smluv z hlediska účetních a daňových zákonů

·         zpracovávání interních statistik, přehledu tržeb

·         zpracování a kontrola odpisového plánu

·         průběžné kontroly výstupů z účetnictví

·         správa saldokonta

·         archivace účetních dokladů dle platného zákona o archivaci dokumentů

Požadavky:

·         minimálně SŠ vzdělání

·         praxe na pozici účetní alespoň 5 let

·         znalost účetnictví příspěvkových organizací

·         znalost Pomocného analytického členění (PAP) výhodou

·         praxe s účetním systémem Gordic

·         znalost práce s PC

·         zodpovědný přístup, samostatnost, pečlivost, zájem o kulturu

·         nástup podzim 2017

Nabízíme:

·         pracoviště v centru Prahy

·         flexibilní pracovní dobu

·         stabilní zázemí respektované kulturní organizace

·         zaměstnanecké benefity, stravenky, zvýhodněné vstupenky

·         průběžné školení od společnosti Gordic

·         postupné přebírání práce v průběhu půl roku, možnost následné konzultace se současnou hl. účetní

·         platové ohodnocení podle délky praxe a vzdělání

V případě Vašeho zájmu o danou pozici nám nejpozději do 15. září zašlete strukturovaný profesní životopis a motivační dopis v českém jazyce na emailovou adresu marie.kolarova@m-d-p.cz.

V předmětu emailu uveďte, prosím, název pozice a Vaše jméno.

Poskytnutím osobních údajů obsažených ve Vašem životopise dáváte příspěvkové organizaci Městská divadla pražská souhlas pro jejich zpracování a uchování ve své personální databázi. Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuté třetí straně. Poskytnutí údajů je dobrovolné, souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoliv odvolat.