VOLNÁ MÍSTA

DIVADLO KOMEDIE HLEDÁ VEDOUCÍHO TECHNICKÉHO ÚSEKU

Jste zodpovědní, spolehliví, systematičtí a máte rádi divadlo? Pak hledáme právě Vás na pozici VEDOUCÍ TECHNICKÉHO ÚSEKU v největším českém činoherním divadle. Nabízíme práci v zavedené kulturní organizaci na hlavní pracovní poměr.

Máte o tuto pozici zájem? Vaši pracovní náplň by tvořily především následující činnosti:

  • řízení technicko-provozního týmu divadla (jevištní stavba, osvětlovači, zvukaři ad.) včetně vytváření pracovních plánů
  • plánování jednotlivých akcí v divadle včetně zájezdových představení ve spolupráci s manažerem provozu
  • komunikace s hostujícími soubory a umělci
  • plánování nákupů pro provozní potřeby, servisních prací a revizí, sledování stavu technického vybavení
  • po technické stránce spolupráce s inscenačními týmy na vzniku nových inscenací (zejména s výtvarníky, světelnými a zvukovými designéry, režiséry, choreografy a šéfem výpravy divadla)
  • v případě potřeby řízení služebního automobilu

Váš profil:

  • vyučení nebo ukončené odborné SŠ vzdělání
  • praxe v divadelním provozu alespoň 3 roky
  • zkušenost s vedením pracovního týmu
  • časová flexibilita podle potřeb divadelního provozu
  • aktivní přístup, samostatnost, komunikativnost a nekonfliktní chování
  • dochvilnost a spolehlivost
  • vyhláška č. 194/22 (dříve 50) výhodou
  • angličtina výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • platový tarif podle § 3 nařízení vlády č. 304/2014 Sb., osobní ohodnocení
  • pracoviště v centru Prahy v zavedené kulturní organizaci
  • pružnou pracovní dobu PO-NE podle domluvy
  • stravenky
  • čerpání individuálních příspěvků z FKSP na produkty spoření na stáří
  • účast na vzniku inscenací, realizaci koncertů a vernisáží
  • nástup podle dohody v období květen až srpen 2024

Přihlášky s motivačním dopisem a strukturovaným životopisem zasílejte do 31. 3. 2024 na e-mail reditel@m-d-p.cz.

Poskytnutím osobních údajů obsažených ve Vašem životopise dáváte příspěvkové organizaci Městská divadla pražská souhlas pro jejich zpracování a uchování ve své personální databázi. Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuté třetí straně. Poskytnutí údajů je dobrovolné, souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoliv odvolat.