O rozdělených světech mužů a žen O rozdělených světech mužů a žen O rozdělených světech mužů a žen O rozdělených světech mužů a žen O rozdělených světech mužů a žen O rozdělených světech mužů a žen O rozdělených světech mužů a žen O rozdělených světech mužů a žen O rozdělených světech mužů a žen O rozdělených světech mužů a žen O rozdělených světech mužů a žen O rozdělených světech mužů a žen O rozdělených světech mužů a žen O rozdělených světech mužů a žen O rozdělených světech mužů a žen O rozdělených světech mužů a žen O rozdělených světech mužů a žen O rozdělených světech mužů a žen O rozdělených světech mužů a žen O rozdělených světech mužů a žen O rozdělených světech mužů a žen O rozdělených světech mužů a žen O rozdělených světech mužů a žen

O rozdělených světech mužů a žen

V Rokoku pro vás připravujeme už 5. premiéru sezony. Znovusjednocení Korejí je hra o lásce a vztazích, o rozdělených světech mužů a žen, o vzájemném neporozumění, které brání našemu sjednocování.

"V jednom dialogu říká muž, že když se poznal s ženou, bylo to, jako by se znovu potkaly dvě oddělené poloviny. Že to bylo tak krásné, jako by se znovu spojily tyto dvě země. Odtud pramení název," vysvětluje Dana Batulková název hry, která bude mít premiéru již 8. prosince v Rokoku.

Kromě Dany Batulkové uvidíte třeba Veroniku Gajerovou, Annu Kameníkovou, Jana Vlasáka nebo Jiřího Hánu. Podívejte se na fotky ze zkoušení.