Fotky z vánočního večírku Fotky z vánočního večírku Fotky z vánočního večírku Fotky z vánočního večírku Fotky z vánočního večírku Fotky z vánočního večírku Fotky z vánočního večírku Fotky z vánočního večírku Fotky z vánočního večírku Fotky z vánočního večírku Fotky z vánočního večírku Fotky z vánočního večírku Fotky z vánočního večírku Fotky z vánočního večírku Fotky z vánočního večírku Fotky z vánočního večírku Fotky z vánočního večírku Fotky z vánočního večírku Fotky z vánočního večírku Fotky z vánočního večírku

Fotky z vánočního večírku

V pátek 14.12. se v ABC konal vánoční večírek pro členy První řady, našeho klubu diváků. Před představením Moře se konal lektorský úvod s dramaturgem Michalem Zahálkou. A po představení si naši klubáci prošli scénu Moře a poté i zákulisí ABC. A pak jsme společně otevřeli zcela nově zrekonstruovanou Malou scénu ABC a následoval neformální večírek s herci. Pokud se chcete přidat do První řady a zažít další večírek, tak neváhejte!  http://mestskadivadlaprazska.cz/vstupenky/klub-prvni-rada/